Duygusal duvarımı nasıl geliştirebilirim?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaşlar merhaba,

Maalesef ki duygusal duvarım çok zayıf. Duvarı yıkık ama kapısı olan ev gibi. En küçük şeyde bile aniden çöküş yaşıyorum. Her şeyi kafaya çok takıyorum. Duygusal çöküş yaşamam her şeyi kafama takmama da neden oluyor.

Dostlarım balık burcu olduğundan diyor ama ben burçlara pek inanmıyorum.

Kötü haber duymak istemiyorum. En nefret ettiğim şey. Kötü haber duyar duymaz duygu duvarım direkt yıkılır.

Duvarımı nasıl geliştirebilirim ve dayanıklı olurum? Birkaç gün önce maalesef kötü bir haber aldım ve hala etkisindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,

Maalesef ki duygusal duvarım çok zayıf. Duvarı yıkık ama kapısı olan ev gibi. En küçük şeyde bile aniden çöküş yaşıyorum. Her şeyi kafaya çok takıyorum. Duygusal çöküş yaşamam her şeyi kafama takmama da neden oluyor.

Dostlarım balık burcu olduğundan diyor ama ben burçlara pek inanmıyorum.

Kötü haber duymak istemiyorum. En nefret ettiğim şey. Kötü haber duyar duymaz duygu duvarım direkt yıkılır.

Duvarımı nasıl geliştirebilirim ve dayanıklı olurum? Birkaç gün önce maalesef kötü bir haber aldım ve hala etkisindeyim.
Bu oyunlardaki stamina gibi gelişmez ki. Kişilikle alakalı birşeydir bu. Kafanıza takmamaya çalışın hocam.

Yukarıdaki linktekileri uygulayarak kısa zamanda beyninizde düşünce avına çıkmış o düşünce pozitif bu düşünce kaka moduyla psikolojinizin bozulma okb ve anksiyete yolu açılma, kliniklere adam çekilme garantisi veriyorum. Yukarıdaki linke basmayın. Tamamen reklam. Sağlığınız umurlarında değil.
Tavsiyem psikolog izzet güllü izlemendir dostum.

Geri
Yukarı