Duygusal yabancı rap şarkıları

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Başliktaki gibi duygusal yabanci rap şarkiları önerir misiniz? Sözlerin duygusal olması önemli fakat beati de duygusal olursa sevinirim. Söyleyen sanatçininda duygusal tarzda söylemesine de önem verirseniz iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

juice wrld - death race for love - goodbye & good riddance - albumlerini dinle en ust seviyesi beatleri de emo beat ep singlelari da ozellikle legends let me know dinle lil peep - goth angel sinner - epine bak 3 sarkisini da seversin hosuna giderse crybaby albumunu dinle youtube a most depressing lil peep songs falan yaz cunku sogu sarkisi spotify da yok soz olarak demiyorum ama polo g - finer things - through da storm - dinleyebilirsin lil peep xxx e falan onyargili yaklasiyosan veya bilip peepin falan cok fazla sarkisini dinlemediysen peep dinle xxxin de bad vibes forever albumune bak kesinlikle

Hepsine bakmaya çalışacağım. Teşekkür ederim.
Lil peep ve
juice wrld - death race for love - goodbye & good riddance - albumlerini dinle en ust seviyesi beatleri de emo beat ep singlelari da ozellikle legends let me know dinle lil peep - goth angel sinner - epine bak 3 sarkisini da seversin hosuna giderse crybaby albumunu dinle youtube a most depressing lil peep songs falan yaz cunku sogu sarkisi spotify da yok soz olarak demiyorum ama polo g - finer things - through da storm - dinleyebilirsin lil peep xxx e falan onyargili yaklasiyosan veya bilip peepin falan cok fazla sarkisini dinlemediysen peep dinle xxxin de bad vibes forever albumune bak kesinlikle
Lil peep ve Juice wrld pek sevmiyorum fakat xxx in şarkilarını zaten dinliyorum. Önerilerin için teşekkür ederim. Yinede dediğiniz gibi youtube dan da aratacağin lil peep in şarkilarını.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizce hikayesi gerçek mi? Oneriniz için sağ olun zaten severek dinledigim bir parça.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı