DVD nasıl biçimlendirilir?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bir DVD'yi biçimlendirmeye çalışıyorum fakat bu uyarıyı alıyorum. Araba için müzik CD'sine çevirmek istiyordum. Bu diski nasıl tamamen silerim?

1664131495085.png

Merhaba, bir CD/DVD'yi biçimlendirmeye çalışıyorum fakat bu uyarıyı alıyorum. Araba için müzik CD'sine çevirmek istiyordum. Bu diski nasıl tamamen silerim?

Eki Görüntüle 1528042
Henüz simyacılık o kadar gelişmedi, en son kurşunu altına çeviriyorduk, DVD'yi CD'ye çeviremezsin. Farklı lazer sistemleriyle çalışıyorlar.

Henüz simyacılık o kadar gelişmedi, en son kurşunu altına çeviriyorduk, DVD'yi CD'ye çeviremezsin. Farklı lazer sistemleriyle çalışıyorlar.
Arabanın CD veya DVD mi okuduğunu bilmiyorum. Sadece diskin içindekileri silip müzik koymak istiyorum.

Arabanın CD veya DVD mi okuduğunu bilmiyorum. Sadece diskin içindekileri silip müzik koymak istiyorum.
Otomobilinin marka modeline göre bak göreceksin, sadece özel müzik setleri takılı olanlar DVD okuyor.
Fiziken DVD'yi CD yapamazsın, okutamazsın.
Biçimlendirme macerasından önce sistem destekliyor mu bakmalısın.

Nero yazılımıyla yapabilirsin eğer içindeki DVD boşsa. Eskiden Nero ile müzik mp3 CD'leri hazırlıyordum. Başka programlarla da olur.

Yalnız takacağın cihaz DVD okumuyorsa algılamaz. CD okuyabiliyorsa CD kullanıp biçimlendir.

Yeni konular

Geri
Yukarı