DVD Writer İle Oynayan Bir Tek Ben miyim?

Bu mesajı anlayamayan tek benmiyim merak ettim açıkçası. Eğer ki en yakın anlatılmak istenenden gidersem (o da şüpheli) oyunları DVD yerleştirip oynuyorsun ki evet bu konuda teksin. Rockstar'dan yetkilileri çağırdım hemen GTA 6 kopyası gönderiyorlar sana (Trollface)

Bu mesajı anlayamayan tek benmiyim merak ettim açıkçası. Eğer ki en yakın anlatılmak istenenden gidersem (o da şüpheli) oyunları DVD yerleştirip oynuyorsun ki evet bu konuda teksin. Rockstar'dan yetkilileri çağırdım hemen GTA 6 kopyası gönderiyorlar sana (Trollface)
Yok oyun oynama şekilde değil. DVD falan yerleştirmiyorum. Düğmesine basıp açıp kapatıyorum . Parmağımı falan kıstırıyorum, o manada diyorum.
DVD takıp video oyunu oynamaktan bahsetmiyor. DVD sürücüsünün kendisiyle oynadığını, kurcaladığını stres attığını söylüyor. Tespih sallamak gibi.
Oh be iyi anlattın helal sana :D

Yok oyun oynama şekilde değil. DVD falan yerleştirmiyorum. Düğmesine basıp açıp kapatıyorum . Parmağımı falan kıstırıyorum, o manada diyorum.

Oh be iyi anlattın helal sana :D
Valla pardon hocam nedense anlayamdım ilk başta. Çok fazla yabancı dizi izlemekten oluyor. Alt yazıları Türkçe'mi "canın cehenneme etti". DVD ile o şekilde bende oyun oynardım. İlk iş alıp oynayacağım bende. Çok zevkli oluyor :D

CapsYap-7909.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı