DVI-D Çıkışlı Monitör ile Displayport/HDMI Çıkışlı Ekran Kartını Bağlama

krbltonur

Hectopat
Hepinize merhaba arkadaşlar, şirket için yeni bir sistem toplamaktayım, kısa özellikler aşağıdadır. Şimdi sorunumuza gelirsek halihazırda bu sisteme takılacak olan iki adet monitörümüz var ancak ikisi de DVI-D çıkışlı, kullandığımız ekran kartı ise x3 display port, x1 HDMI çıkışına sahip. Biz bu monitörleri ekranı genişlet modunda kullanacağız, aşağıya linkini koyduğum aparattaki bir yorumda çoklu ekran desteği olmadığı söylenmiş. Kullanan, tecrübe etmiş varsa beni aydınlatabilir mi? Ya da bir tane display port to DVI, bir tane de HDMI to DVI çevirici ile bağlasak sorunu çözmüş olur muyuz?

Sistem:
  • AMD Ryzen 7 2950X
  • MSI RTX 2080Ti 11GB
Ürün Linkleri:
@Recep Baltaş

Merhabalar. Bu ürünün (Markası DARK değil.) benzerini kullanmaktayım bir mönitörüm direk HDMI diğeri ise Display Port to VGA ben bir sorun yaşamıyorum. Daha öncesinden görselde ki adaptörlerden denemiştim fakat çalışmamıştı. Sonradan öğrendim bu şekilde kısa adaptörler yeni ekran kartlarında çalışmıyormuş. Bilginize.
Screenshot_2019-03-04-21-06-51-658_com.android.browser.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı