DVI-D to HDMI Dönüştürücü Kablo Önerisi

Bütçe
200 TL

ibrahimf

Kilopat
Daha fazla  
Çok yüksek beklentiye girmemek gerek. DVI dönüştürücüler veri yapısı olarak pek uygun değiller görüntü verme açısında hdcp sorunları ortaya çıkartır. Monitör değiştirmenizde fayda var.

Çift monitörüm var bunu sadece video izlemek için YouTube falan kullanıyorum oyun oynamıyorum bunda sorun olur mu bu dönüştürücüyle.

Çok yüksek beklentiye girmemek gerek. DVI dönüştürücüler veri yapısı olarak pek uygun değiller görüntü verme açısında hdcp sorunları ortaya çıkartır. Monitör değiştirmenizde fayda var.

Attığınız buna uymuyor bu girişe.

Dosya Ekleri

• girişler.png
    girişler.png
    908,9 KB · Görüntüleme: 15
DVI-D'nin pin giriş sayısı vardır. Farklılık gösterebiliyor.
Doğru ürün budur. 24 pin girişli.

Görüntüde bozulma olur mu ben çift monitör var bu dönüşütürücüyle sadece YouTube falan video film izleyeceğim oyun oynanmayacak sorun cıkarma görüntüde.

Görüntüde bozulma olur mu ben çift monitör var bu dönüşütürücüyle sadece YouTube falan video film izleyeceğim oyun oynanmayacak sorun cıkarma görüntüde.

Çıkmaması gerekiyor. Dönüştürücüler çok kaliteli değillerdir fakat. Görüntü aktarım hızları HDMI'ya da DP'ye göre düşüktür. Günlük kullanımı etkileyeceğini düşünmüyorum. Kesin sonuç için alıp kullanmak lazım.

Çıkmaması gerekiyor. Dönüştürücüler çok kaliteli değillerdir fakat. Görüntü aktarım hızları HDMI'ya da DP'ye göre düşüktür. Günlük kullanımı etkileyeceğini düşünmüyorum. Kesin sonuç için alıp kullanmak lazım.

Teşekkür ederim satın aldım deneyeceğim.

3 gündür kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı