DVI destekli anakarta HDMI monitör bağlanır mı?

Matsuda

Hectopat
Daha fazla  
B350M VD PLUS anakarta LG25UM58 monitörü nasıl bağlarım? Monitörde sadece HDMI girişi var. Dönüştürücü mü kullanmalıyım yoksa hiç bağlayamaz mıyım?

Hiçbir şekilde olmaz, benim arkadaşım RX 570 sistem kullanıyor monitörü VGA olduğu için DisplayPort to VGA adaptör aldı sorunsuz bir şekilde kullanıyor bir de sistemi ben toplayıp test ettiğim için biliyorum yani, eğer inanmıyorsan konunun linkini bırakayım.

[Alındı] RX 570 ve R5 2600 Sistem
tamamdir sagolun inandım ya sıkıntı yok😂

Bunun kayıp ile alakası yok. Dijitalden dijitale görüntü geliyor. Çevirme olmuyor. Total yenileme hızı ne verir onu bilemem ama. HDMI 120Hz, DVI-D ise 144Hz destekliyor. Tabi bunlarında versiyonları var.

Bunun kayıp ile alakası yok. Dijitalden dijitale görüntü geliyor. Çevirme olmuyor. Total yenileme hızı ne verir onu bilemem ama. HDMI 120Hz, DVI-D ise 144Hz destekliyor. Tabi bunlarında versiyonları var.
zaten monitörüm en fazla 75hz destekliyor. O yüzden problem olacağını sanmıyorum.
Cevaplarınız için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı