DVI ile 144Hz alınır mı?

Gürkan Ömer

Femtopat
Daha fazla  
Tek bağlantılı kablolar ve donanım yalnızca 1920×1200 çözünürlüğü destekler, ancak çift bağlantılı DVI 2560×1600'ü destekler. DVI 144 Hz yenileme hızına sahiptir, bu nedenle 1080p 144 Hz monitörünüz varsa iyi bir seçimdir. Bu özellikle 60'tan yüksek bir FPS'ye sahip oyuncular için geçerlidir.

Böyle bir yazı buldum yani kasamdaki DVI girişi ile 144Hz alabilir miyim alınıyorsa da DVI girişli monitör mü gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 16321598828491394222289598800484.jpg
    16321598828491394222289598800484.jpg
    115 KB · Görüntüleme: 36
Dual link koblosu linki var mı bir de dediniz şey dönüştürücümü dönüştürücü ise 500TL'den başlıyor ve Türkiye'de yok
Dostum Dual-link DVI kablosunu ben eskiden ararken çok zor bulmuştum. Yani bu konuda umarım baska bir arkadaş sana yardımcı olur. Bu arada bu direkt görüntü kablosudur. Dönüştürücü değil.

Dostum Dual-link DVI kablosunu ben eskiden ararken çok zor bulmuştum. Yani bu konuda umarım baska bir arkadaş sana yardımcı olur. Bu arada bu direkt görüntü kablosudur. Dönüştürücü değil.

Teşekkürler peki bu kobloyu bulup alırsam monitörde DVI girişi olması şart mı?
Dostum Dual-link DVI kablosunu ben eskiden ararken çok zor bulmuştum. Yani bu konuda umarım baska bir arkadaş sana yardımcı olur. Bu arada bu direkt görüntü kablosudur. Dönüştürücü değil

Bu mudur

Teşekkürler peki bu kobloyu bulup alırsam monitörde DVI girişi olması şart mı?

Bu mudur

Büyük ihtimal değil çünkü orjinal Dual-link DVI kabloları 70 TL + :) Ben de zamanında böyle yazanlardan aldım fakat kimi 60 Hz verdi kimi 120 Hz (titreme vardı) çıkamadı. Ayrıca monitör'ünde 144 Hz desteklemesi lazım. Ki görünüşe göre senin ekran kartın 144 Hz de desteklemeyebilir. Ekran kartı modelin nedir ?
2. el satılıyor ve bu orjinal gibi. Monitör kutusu içinden çıkan kablo büyük ihtimal. Kullanıcı üyelik tarihi 2015 ve sanırım dolandırıcı değildir. İletişime geçip alabilirsin. En sağlıklısı. Siteler de satılanlar gerçekten çoğu sahte :) Dual Link DVI Kablo (144 Hz için ) - Kablo & Çevirici ilanları sahibinden.com'da - 950846535

Monitörünün de DVI girişli olması lazım. Orijinal Dual link DVI kabloyu da 50-100 liraya alamazsınız en azından sıfır olarak.

Büyük ihtimal değil çünkü orijinal Dual-link DVI kabloları 70 TL + :) ben de zamanında böyle yazanlardan aldım fakat kimi 60 Hz verdi kimi 120 Hz (titreme vardı) çıkamadı. Ayrıca monitör'ünde 144 Hz desteklemesi lazım. Ki görünüşe göre senin ekran kartın 144 Hz de desteklemeyebilir. Ekran kartı modelin nedir?
2. el satılıyor ve bu orijinal gibi. Monitör kutusu içinden çıkan kablo büyük ihtimal. Kullanıcı üyelik tarihi 2015 ve sanırım dolandırıcı değildir. İletişime geçip alabilirsin. En sağlıklısı. Siteler de satılanlar gerçekten çoğu sahte :) Dual Link DVI Kablo (144 Hz için ) - Kablo & Çevirici ilanları sahibinden.com'da - 950846535

Teşekkürler ederim İstanbul içinde olsa alırdım kargoyla vb uğraşmak istemiyorum en iyisi 60Hz ile kullanacağım 2 3 ay sonra ekran kartımı değiştireceğim.

Geri
Yukarı