DVR Kayıt Cihazı Önerisi

ogulcangoktas

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. 4 kamera destekli bir DVR cihazı arıyorum. Şu anki cihazda bir tuhaflık var. Kendi kendine kayıt etmeyi durduruyor, saati sürekli 2006 yılında takılı kaldı. Sıfırladım, BIOS pilini çıkardım bana mısın demiyor. Artık kasten yapıldığını düşünmeye başladım. Satın alalı 6-7 sene kadar olacak. Uygun fiyatlı, statik IP olmadan uzaktan erişebileceğim, hareket algıladığında mail gönderebilen bir cihaz arıyorum. Fakat çok fazla ürün var ve eminim ki bir çoğu bir süre sonra sorun yaratacak bana. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat aralığı var mı?
Dün biraz daha araştırma yaptım. Evimdeki kilere bazı cihazlarımı yerleştirmiştim. NAS, modem, UPS gibi cihazlar. Oraya da bir IP kamera koyma kararı aldım. Dün yaptığım araştırmalarda hibrit modellerin de olduğunu gördüm. Bunların 8 kamera destekli modelleri de var fakat çok fazla model var. Fiyat olarakta max 350 falan düşünüyorum. Hangi modeli önerirsiniz siz? Ben bulduklarımı da atabilirim buraya hatta.
İki ürün arasında kararsız kalmıştım. Sanırım forumda DVR konusundan pek anlayan yok. Oldukça sessiz kaldı çünkü konu. Birazdan IDS marka olanı sipariş vermeyi düşünüyorum. Bir süre kullandıktan sonra daha sonra belki birine yardımım dokunur diye cihaz hakkında fikirlerimi yazacağım. İyi forumlar

1.Ürün;
Avenir Av-tr08-4mn 8 Kanal 4mp 1080p Ahd Tvi Cvi Ip Analog (hibrit) Kayit Cihazi - GittiGidiyor

2.Ürün;
8 Kanal 4 Ses 1080N Hibrit FullHD DVR Kayıt Cihazı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı