DX 10.1 ekran kartıyla DX 11 destekleyen oyunları oynamak

Arkadaşlar selam öncelikle. Benim işletim sistemim Win 10 32 bitti eski bir sürüm o sürümde DxDiag yazıp sistem de en altta dirext sürümü 10.1 yazıyordu. İşletim sistemimi mi Win 64 Bit güncel sürüm yaptım tekrardan DxDiag yazarak sistem de allta bu sefer dirext 12 yazıyor? Yani şimdi dirext 11 isteyen oyunları oynayabilir miyim?

Artı -1 Eksi
Arkadaşlar selam öncelikle. Benim işletim sistemim Win 10 32 bitti eski bir sürüm o sürümde DxDiag yazıp sistem de en altta dirext sürümü 10.1 yazıyordu. İşletim sistemimi mi Win 64 Bit güncel sürüm yaptım tekrardan DxDiag yazarak sistem de allta bu sefer dirext 12 yazıyor? Yani şimdi dirext 11 isteyen oyunları oynayabilir miyim?
Ekran kartının Dirext 11 olması gerekiyor çalışması için.
En iyi cevap seçmenizi öneririm.

Arkadaşlar selam öncelikle. Benim işletim sistemim Windows 10 32 bitti eski bir sürüm o sürümde DxDiag yazıp sistem de en altta DirectX sürümü 10.1 yazıyordu. İşletim sistemimi mi Win 64 Bit güncel sürüm yaptım tekrar DxDiag yazarak sistem de allta bu sefer DirectX 12 yazıyor? Yani şimdi DirectX 11 isteyen oyunları oynayabilir miyim?

Arkadaşlar aynısı bende de var. Ekran kartım ATI Radeon 4600 HD series DX11 oyunları oynayamıyorum. Ama DxDiag yazdığım DX sürümü DX12 gözüküyor nasıl yapacağım. Bir de sistemime uygun bir ekran kartı öneriri misiniz?

Sistemim.
ASUS H81M-K
8 GB RAM.
Intel Core i5-4430 3.00 GHz.
ATI Radeon 4600 HD series (değiştirmek istiyorum uygun ne önerirsiniz bütçe 2.5k)

Arkadaşlar aynısı bende de var. Ekran kartım ATI Radeon 4600 HD series DX11 oyunları oynayamıyorum. Ama DxDiag yazdığım DX sürümü DX12 gözüküyor nasıl yapacağım. Bir de sistemime uygun bir ekran kartı öneriri misiniz?

Sistemim.
ASUS H81M-K
8 GB RAM.
ATI Radeon 4600 HD series (değiştirmek istiyorum uygun ne önerirsiniz bütçe 2.5k)
Konu açınız. Daha iyi yardımcı olurlar.

Sistemim.
ASUS H81M-K
8 GB RAM.

DxDiag yazıp ekran kısmına geçin. Sağ tarafta ekran kartınızın desteklediği DX görünür.

Geri
Yukarı