Çözüldü DX 12 ile anti aliasing birlikte etkili olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe tan

Hectopat
Değerli dostlar selamlar sevgiler. Bu DX12 desteğinin oyuna gelmesi anti aliasing dediğimiz ayara olumlu bir etkisi olur mu? Yoksa ikisi bam başka konular mı?

Çözüm
DirectX 12 bir API. Yani donanımlar arasında bir köprü. Elbette yeni özellikler katıyor. AA ise görüntü iyileştirme teknolojisi. Ekran kartı gücüne göre açabilirsiniz.
DirectX 12 bir API. Yani donanımlar arasında bir köprü. Elbette yeni özellikler katıyor. AA ise görüntü iyileştirme teknolojisi. Ekran kartı gücüne göre açabilirsiniz.

Çözüm
DirectX 12 bir API. Yani donanımlar arasında bir köprü. Elbette yeni özellikler katıyor. Aa ise görüntü iyileştirme teknolojisi. Ekran kartı gücüne göre açabilirsiniz.

Hmm tamamdır hocam çok teşekkür ediyorum bu bilirsiniz Euro Truck Simulator 2 var :) ona yakın zamanda DX12 desteği gelecek de :) herkes ümitlendi aa düzelecek falan diye sorayım dedim :) bir de pbr sistemini getireceklerdi herhalde bu pbr ben biraz araştırdım da bu galiba hocam aa yi etkileyecek olan :) çok teşekkür ediyorum yardımınız için :)

Elbette fark olacaktır. DirectX 11 ile 12 arasında olan farkları gösteren videolar vardır. Bakabilirsiniz. Donanım kullanım değerleri değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı