Çözüldü DX11.1 destekli GPU DX11 destekli oyunu açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

padman

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar biliyosunuz ki Valorant'a fix geldi artik ekran kartlari DX11 desteklemesi gerek. Benim ekran kartim desteklemiyor o yuzden ben de GT420 ekran kartini alacağım. DX11.1 destekliyor Valorant'i açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açar da ne kadar kaliteli açar oyunu orası tartışılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Karar sizin.

Böyle FPS almak isterim ama işlemci kötü Intel Pentium E6500 bana 50 60 FPS sabit alsın yeter en düşük ayarlarda oynayacağım.

En azından GT 710 al ben Valorant'ta 120 FPS civarı alıyorum en düşükte ve DX sürümü 12. piyasada 350 TL civarında bulabilirsin.(İşlemcim bir tık iyi olduğu için 120'ye çıkıyor)

Elimde o kadar bir bütçe malum öğrenciyim :D o yüzden 280 TL'ye bunu buldum şimdilik GT420 alacağım ondan sonra satıp daha iilerini alacağım.

Vallahi benim için aslında kalite olmasa da olur baktığımda 1 2 ortada falan bırakmış ben her şeyi en düşüğe alacağım çözünürlükte dahil.

En azından GT 710 al ben Valorant'ta 120 FPS civarı alıyorum en düşükte ve DX sürümü 12. piyasada 350 TL civarında bulabilirsin.(İşlemcim bir tık iyi olduğu için 120'ye çıkıyor)

Dediğiniz ekran kartına baktım fiyatlar evet dediğiniz gibi ama benim anakartım DDR2.
DDR3'ya da GDDR5 olur mu hala kafam karışık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı