"DX11 feature level 10.00 is required to run the Engine D3D11 adaptörü bulunamadı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Selimoex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Valorant'ta aldığım bir hata DX11 feature level 10.00 is required to run the engine 3 2 ay araştırdım ekran kartım güncel DirectX sürümü: 12 ekran kartım DirectX 10 destekliyor oyun DirectX 10 desteği çekti ve arkadaşım DirectX 10 destekli ekran kartıyla Valorant oynayabiliyor fakat ben oynayamıyom. Bu da Valorant Config buldum burada D3D11 algılamadığını söylüyor.

1637586621631.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden DirectX 10.1 oynayabiliyordu şimdi güncelleme gelmiş önceden DirectX 11 olmuş sizin sorun çözüldü mü açıyor mu?

Hocam şimdi eskiden oynanıyordu evet sonra DirectX 11 oldu sonra DirectX 10 oldu güncelleme gelmiş DirectX 10 desteği çekmiş. Benim sorun Windows 10 format attım bütün sürücüleri silindi tekrar yüklendi filan daha denemedim muhtemelen çözülür.

Hocam şimdi eskiden oynanıyordu evet sonra DirectX 11 oldu sonra DirectX 10 oldu güncelleme gelmiş DirectX 10 desteği çekmiş. Benim sorun Windows 10 format attım bütün sürücüleri silindi tekrar yüklendi filan daha denemedim muhtemelen çözülür.

Umarım çözersiniz benim kart HD 3000 ama açmaz diye yüklemiyorum.

Geri
Yukarı