Çözüldü "DX11 feature level 10.00 is required to run the Engine" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selimoex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Valorant DX11 feature level 10.00 is required to run the Engine hatasını alıyorum. Araştırdım, videolar izledim. Dediklerine göre işlemciden kaynaklanıyor. Laptop işlemcinin ekran kartını kullanıyor, o da kötü eski değiştireceğim fakat işlemci seçme konusunda iyi değilim. 45nm socket p (478) soket bana 4 nesil Intel Graphics 4000 dahili grafik olan bir işlemci var mıdır?

Çözüm
Hocam, sistemin desteği yok ve 4.nesil işlemci olmaz. Yeni bir sistem gerekiyor. Bunun için farklı konu açabilirsiniz. Sisteminiz için başka problem varsa da farklı konu açabilirsiniz.
Merhaba. Ben Valorant DX11 feature level 10.00 is required to run the Engine hatasını alıyorum. Araştırdım, videolar izledim. Dediklerine göre işlemciden kaynaklanıyor. Laptop işlemcinin ekran kartını kullanıyor, o da kötü eski değiştireceğim fakat işlemci seçme konusunda iyi değilim. 45nm socket p (478) soket bana 4 nesil Intel Graphics 4000 dahili grafik olan bir işlemci var mıdır?

Dostum sisteminiz kaldırmıyor o zaman Valorant'ı (aslında kaldırıyor ama ekran kartı ya da işlemcinin DX sürümü yetmiyor).

Son düzenleyen: Moderatör:

Laptopta işlemci değişmez laptopu değiştirmeniz lazım. Sistemini tam yazma ihtimalin var mıdır belki yazılımsaldır. HD Graph 4000 DX 11 destekliyor bu arada.

DxDiag yazıyorum DirectX sürümü 12 ekrana geliyorum DirectX3D ddı: 10.
Araştırdığıma göre değişiyor öyle dediler. Yazarım ben sadece 45nm socket p (478) 4. nesil intel Graphics 4000 grafik kartı olan bir işlemci var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
DxDiag yazıyorum DirectX sürümü 12 ekrana geliyom DirectX3D ddı: 10.

Ekran kısmındaki yazan yer senin sürümün hakkında bilgi verir. O zaman desteklemiyor, bu sistemle Valorant oynayamazsın. :(

Ekran Alıntısı.PNG

:(

Bende orası 10 yazıyor.
İşlemcinin ekran kartı desteklemediğini biliyorum o yüzden dahili grafiği olan bir işlemci almak istiyorum Intel Graphics 4000 olan var mıdır?

Sizin laptopa göre 22nm işlemci olmaz. Valorant için yeni bir sistem gerekir.

Bende orası 10 yazıyor.
İşlemcinin ekran kartı desteklemediğini biliyorum o yüzden dahili grafiği olan bir işlemci almak istiyorum Intel Graphics 4000 olan var mıdır?

Bütçe belirtirseniz masaüstü veya laptop önerebiliriz. Onun dışında yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı