DX9 ile dxpcl sayesinde PUBG Lite oynayabilir miyim?

d4mann

Hectopat
Arkadaşlar bende DX9 var.
PUBG Lite dxpcl ile acabilir miyim? DX9 ile PUBG Lite'yı lütfen cevap çoğu kişi DX9 ile Valorant açmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PUBG LİTE ve Valorant directx 11 ekran kartı destekliyor dxdiag'da directx 12 yazması'na bakmayın dxdiag'a girin ekran kartınızın modelini öğrenip örnek vereyim
"Ekran Kartı" directx kaç destekler?" diye yazabilirsiniz

Dxdiaga gir ekrana gel oradan sağ tarafta dirext3D diye bir şey olacak orada yazan DirectX sürümündür
Eyer bilgisayarın 11 destekliyorsa PC'yi sıfırlayıp tekrar kurmayı deneyebilirsin.

Dxdiaga gir ekrana gel oradan sağ tarafta dirext3D diye bir şey olacak orada yazan DirectX sürümündür
Eyer bilgisayarın 11 destekliyorsa PC'yi sıfırlayıp tekrar kurmayı deneyebilirsin.
orda yazıyor 11_0 diye oysa evet ben ekran kartımı araştırdım yeni almıştım zaten her yerde dx 11 yazıyor ve zaten yeni format atıldı

bende pubg lite ı dx 11 de açamıyorum yardımcı olurmusunuz dx 11 yüklü hatta valorant ve scribble it oynaya biliyorum.
Arkadaşlar dxdiag a girip dx 12/11 yazmasıyla olmuyor malesef bunu öğrenmek için dxdiag>ekran>sürücüler>özellik kısmında eğer 10_1 ve üstü varsa kaldırıyor demektir .

Geri
Yukarı