DxDiag Sistem modeli yazmıyor

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben bilgisayarıma format attıktan sonra bütün güncellemeleri yaptım ve sürücüleri yükledim fakat DxDiag'a girdiğim zaman sistem üreticisi ve modeli bu şekilde.
Benim asıl sorum bu şekilde olması sıkıntı çıkarır mı? Ve nasıl olması gerekiyor? Oyun oynarken veya normal kullanımı bilgisayarın sıkıntı olmuyor.

sorun.png

Anakartın markasız mı?
Windows arama kutuçuğuna msinfo32.exe şeklinde aratıp tıklayın orda da var mı kontrol edin.

Manufacturer diye bir marka hiç görmedim. Anakartını değiştirmen lazım veya yeni bir bilgisayar alman lazım dostum. Ben olsam fazla güvenmezdim.
Manufacturer diye marka yok zaten tanınmadığın da Windows'un Mobo'ya verdiği isim.

Anakartın markasız mı?

ASUS p5kplamse markası bilgisayar açılırken de yazıyor önceden de ASUSTEK vs. yazıyordu ama Win 10 kurduktan sonra böyle oldu bu şekilde ama sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorum.

Windows arama kutuçuğuna msinfo32.exe şeklinde aratıp tıklayın orada da var mı kontrol edin.

Manufacturer diye marka yok zaten tanınmadığın da Windows'un Mobo'ya verdiği isim.

Dediğiniz şekilde baktım sistem üreticisi vs aynı şekilde manufacturer ama temel kart üreticisinde ASUSTEK Computer Inc. Ürün adı da P5KPL-AM SE yazıyor. Peki bu şekilde olması bir sıkıntı yapar mı?

ASUS p5kplamse markası bilgisayar açılırken de yazıyor önceden de ASUSTEK vs. yazıyordu ama Win 10 kurduktan sonra böyle oldu bu şekilde ama sıkıntı çıkarır mı diye korkuyorum.

Peki bu şekilde olması bir sıkıntı yapar mı?

Sıkıntı olmaz Driver'lerin falan güncelmiş zaten performansta sorun yoksa kullan öyle.

Geri
Yukarı