Advertisement

DxDiag ve bilgisayar ekran kartını yanlış okuyor

Aspect303

Femtopat
Ben ekran kartı değiştirdim eskisi AMD Radeon R5 M.240'dı yenisi AMD Radeon R7 M.240 değiştikten sonra bilgisayara format atılmadı ve DxDiag'a girdiğimde R5 M.240 okuyor. Ekran kartını R7 AMD driver yüklediğimde izin vermiyor kurmama, R5 kurmamı istiyor. Kendim açtım baktım R7 takılı + olarak bilgisayarcıya söylediğimde sürümleri uyuşmuyor tarzı bir şey söyledi tam anlamadım nasıl düzeltebilirim? Bilgisayara R5 kurunca FPS çok düşüyor R7 kurmama izin vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Veli1026

Hectopat
Makaleler
1
Aygıt yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcısını kontrol eder misiniz?

Rehberdeki adımları cihaz güvenli moddayken gerçekleştirin. İşlemler tamamlandığında normal moda geçip tekrar yüklemeyi deneyin.

KS
KS
Aspect303

Aspect303

Femtopat
Aygıt yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcısını kontrol eder misiniz?

Rehberdeki adımları cihaz güvenli moddayken gerçekleştirin. İşlemler tamamlandığında normal moda geçip tekrar yüklemeyi deneyin.
Ben o rehberi görüp her şeyi yaptım ki zaten driveri DDU ile güvenli modda kaldırdım Aygıt Yöneticisinde R5 gözüküyor, ilk kaldırdığımda Aygıt yöneticisinde windows bağdaştırıcısı mı ne o tarz bir şey yazıyordu sonra siyah ekran gidip geliyor 1 saniye R5 e çeviriyor o yazıyı ilk kaldırdığımda Dxdiag da da o tarz bir şey yazıyordu.

Yukarı