DXRacer Koltuk önerisi

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar elime ekstradan para geçti ve bu parayı emektar koltuğum yerine kaliteli bir koltuk almak için kullanacağım. Beni 6-7 yıl götürecek, Bel ağrılarımdan kurtaracak :D, 2200TL'yi geçmeyecek bir koltuk önerir misiniz? Kilom: 110 (var mı benle kapışacak ? :p) Boyum: 1.76 Aklımda şu koltuklar var alınır mı sizce ?

Almayı düşündüklerim;
@Walker IV @Neşeli Enginar

xDrive diye bir markada varmış. Fiyatına göre çok iyi görünüyor. Bu nasıldır ?
xDrive ATAK Profesyonel Oyun | Oyuncu Koltuğu Kırmızı/Siyah Fiyatı

Son düzenleme:
Merhaba,
Kilo olarak kapışabiliriz 110 üzeriyim maalesef. Koltuk konusunda bende araştırıyorum, kilom fazla olduğu için ben denemeden almama taraftarıyım. Xdrive aklıma yattı biraz. Bulup inceleyeceğim size de bilgi veririm inceleyebilirsem.

Merhaba,
Kilo olarak kapışabiliriz 110 üzeriyim maalesef. Koltuk konusunda bende araştırıyorum, kilom fazla olduğu için ben denemeden almama taraftarıyım. Xdrive aklıma yattı biraz. Bulup inceleyeceğim size de bilgi veririm inceleyebilirsem.
Bu gün xDrive'ın GÖKTÜRK serisi koltuklarını internet cafe'de denedim. Gayet rahattı ve sığmama gibi bir durumum olmadı. Büyük ihtimal düşündüğüm modellerde çok rahat olur. Siz ne almayı planlıyorsunuz ?

Aklımda Xdrive var marka olarak ama uygun fiyatlı olması şart hanımı kızdırmamak için akşamlar 1-2 saat anca oturuyorum bilgisayarın başına onda da değsin oturduğumuza.

Aklımda Xdrive var marka olarak ama uygun fiyatlı olması şart hanımı kızdırmamak için akşamlar 1-2 saat anca oturuyorum bilgisayarın başına onda da değsin oturduğumuza.
XDrive Atak modelini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Rahatlık olarak memnunum tavsiye ederim. Tek kötü yanı terletiyor. Dolmuş koltuğu gibi bez serdim üstüne [emoji3]

XDrive Atak modelini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Rahatlık olarak memnunum tavsiye ederim. Tek kötü yanı terletiyor. Dolmuş koltuğu gibi bez serdim üstüne
emoji3.png
Ne kadar zaman sonra terletmeye başlıyor ? Malzeme kalitesi nasıl ? Kurulumu kolay mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı