Oyun Dying Light 1 Enhanced Edition + Dying Light 2 + Dying Light 2'nin 2 tane DLC'si 273.72 TL

Hayatınızda göreceğiniz en berbat optimizasyonlu oyun deneyimini yaşamak istiyorsanız buyurun alın bu paketi. Denuvo'yu kaldırdılar oyun daha beter oldu arkadaş. Dying Light 2 son yıllarda en büyük hayal kırıklığı yaşadığım oyunlardan biri oldu. Berbat bir oyun. İlk oyun oynanır alınır orası ayrı ama zaten ortada bir fırsatta görmüyorum. 1 yıldır hep bu fiyattan ve indirimden satıldı edeceği en fazla 100 lira bir oyun. 2015 çıkışlı ilk oyunu üstüne ekleyince oyun 270 TL etmiyor.

Hayatınızda göreceğiniz en berbat optimizasyonlu oyun deneyimini yaşamak istiyorsanız buyurun alın bu paketi. Denuvo'yu kaldırdılar oyun daha beter oldu arkadaş. Dying Light 2 son yıllarda en büyük hayal kırıklığı yaşadığım oyunlardan biri oldu. Berbat bir oyun. İlk oyun oynanır alınır orası ayrı ama zaten ortada bir fırsatta görmüyorum. 1 yıldır hep bu fiyattan ve indirimden satıldı edeceği en fazla 100 lira bir oyun. 2015 çıkışlı ilk oyunu üstüne ekleyince oyun 270 TL etmiyor.
Aksine her update ile daha stabil fps değerleri alıyorum. Hangi ekran kartına sahipsin bilmiyorum ama bu kadar parametresi bol olan bir alanda, sırf sen iyi performans alamıyorsun diye tüm oyunu yaftalaman iyi değil.

Sadece bu resim bile yeterli olacaktır anlayana. Oyun çıktığı günden beri her konuda bombardımana tutuldu. Genel olarak kimse hiçbir konuda beğenmediği gibi para verip fonlanan oyun eleştirileri, incelemeleri yazan büyük sitelerden bile ancak ortalama not alabildi.

Steam'in rezalet oyun inceleme puanlama sistemine rağmen orada dahi şaşırtıcı şekilde ortalama yüzdeye sahip. Optimizasyonu da beceremedikleri için ve bir üstteki arkadaşın dahil olduğu gibi her şeye rağmen oyun bilgisi, zevki sıfır olan kişilerden oluşan kitleden yayınladıkları yalan yanlış fragmanlarla dolandırıp dandik oyunlarına yeterince alıcı bulduktan sonra Denuvo'yu kaldırdılar.

Oyunda berbat optimizasyonun Denuvo ile alakası en başından beri yoktu zaten hiçbir yararı da olmadı. Oyunun kötü olduğunu söylememin ana sebebi optimizasyon olsa bile diğer geriye kalan her açıdan vadedilen oyunun yanına dahi yaklaşamıyor. 1 yıldır yaptıkları boş güncellemelere rağmen bu da mümkün değil.

1.jpg

Sadece bu resim bile yeterli olacaktır anlayana. Oyun çıktığı günden beri her konuda bombardımana tutuldu. Genel olarak kimse hiçbir konuda beğenmediği gibi para verip fonlanan oyun eleştirileri, incelemeleri yazan büyük sitelerden bile ancak ortalama not alabildi.

Steam'in rezalet oyun inceleme puanlama sistemine rağmen orada dahi şaşırtıcı şekilde ortalama yüzdeye sahip. Optimizasyonu da beceremedikleri için ve bir üstteki arkadaşın dahil olduğu gibi her şeye rağmen oyun bilgisi, zevki sıfır olan kişilerden oluşan kitleden yayınladıkları yalan yanlış fragmanlarla dolandırıp dandik oyunlarına yeterince alıcı bulduktan sonra Denuvo'yu kaldırdılar.

Oyunda berbat optimizasyonun Denuvo ile alakası en başından beri yoktu zaten hiçbir yararı da olmadı. Oyunun kötü olduğunu söylememin ana sebebi optimizasyon olsa bile diğer geriye kalan her açıdan vadedilen oyunun yanına dahi yaklaşamıyor. 1 yıldır yaptıkları boş güncellemelere rağmen bu da mümkün değil.

Eki Görüntüle 1684407
Yani cevap vermeyecektim ama dediğimi bu kadar içselleştirmen şaka gibi gerçekten.

Oyunun ortalama bir oyun olduğu ve çıkışının berbat olduğu bariz bir gerçek. Ama son gelen güncelleme ile kıyasla 10x daha iyi konuma geldiği de bir gerçek. (Oyunun başta böyle çıkması gerekiyordu orası hariç.) Deney faresi şeklinde şirketlerin bizi kullanmasına alıştık artık.

Sadece optimizasyon hakkında dediklerine, bunu genelleştirmemen şeklinde verdiğim yanıta oyun bilgisi, zevki vb. kısımlarına girmen de epey trajikomik ve basit.

Konuyu oradan oraya getirip asıl söylenen noktayı kaçırıp istediğin kadar sızlanabilirsin. Bayılıyorum senin gibi her şeyi bildiğini sanan kibirli triplerine girenlere, hadi iyi forumlar arkadaşım.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1684407
Bu kadar allayıp pullamasalardı, büyük şeyler vaat etmeselerdi ellerinde patlamazdı bence. Adam gibi oturun yerinize susun ve yapın oyununuzu abi. Oyun çıkmadan önce haber amaçlı, oyunun temasını belli edip bir kaç yeniliği gizliden belli eden tatlı bir trailer da yeter. İstediğiniz sürede de oyunu çıkartırırsınız ne oyun kötü çıkar ne de siz zorlanırsınız. Yine de böyle olsa fena oyun değildi der geçeriz. Gerçi adamları da anlıyorum aptal bir oyun kitlesi oluştu. Adamlar oyun hakkında spoiler veren, gameplay gösteren trailer yoksa linçliyorlar resmen.

Geri
Yukarı