Çözüldü Dying Light 2 bölümünü geçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tolga1034

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hastanedeydim öldüm ve daha önce açtığım eve geldim ama o zaman gizli kapıyı açmıştım şimdi beni orada canlandırdı. Ve gizli kapı kapalı üstüne hızlı seyahat yapamıyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aslında görev değil bir çan kulesine girince inhibitör var orada gizli kapı var. Onu açmıştım yanında da 4 tane inhibitör olan daö hastanesi var ya orada ölmüştüm sonra çan kulesinde canlandırdı ama gizli kapı kapalı idi ertesi gün girince açıktı yani sorun kalmadı teşekkür ederim ilginiz için.
Aslında görev değil bir çan kulesine girince inhibitör var orada gizli kapı var. Onu açmıştım yanında da 4 tane inhibitör olan daö hastanesi var ya orada ölmüştüm sonra çan kulesinde canlandırdı ama gizli kapı kapalı idi ertesi gün girince açıktı yani sorun kalmadı teşekkür ederim ilginiz için.

Çözüm

Sorunu çözdüyseniz sıkıntı yok. İyi oyunlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı