Çözüldü Dying Light 2 Deluxe Edition paketine dahil içerikler nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nami

Centipat
Merhaba. Ben Dying Light 2 Deluxe Edition satın aldım. Deluxe upgrade ya da Ultimate upgrade almama gerek yok değil mi? Anladığım kadarıyla aynı şeylere hemen hemen sahibim ama yine de emin olayım. Çok da anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Yükselteceğin sürüm şunları içerir:
  • Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties - ilk resmi hikâye DLC’si (10 Kasım’da çıkıyor)
  • Özel silah süsleri
  • "Legendary" kıyafet
  • "Legendary" tekrar kullanılabilir silahlar
  • "Legendary" paraşüt görünümü
  • Yazdırılmaya hazır dijital posterler
  • Dijital çizgi roman
  • Dijital Sanat Kitabı
  • Dijital Oyun Müzikleri
    ----
  • Standard Edition'ı yükselterek Ultimate içeriğe sahip ol.

• Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties - ilk resmi hikâye DLC’si (10 Kasım’da çıkıyor) ve ikinci resmi hikâye DLC’si (detaylar çok yakında)
    • Özel silah süsleri
    • "Legendary" kıyafet
    • 2 Saatlik Gece XP Güçlendirmesi
    • Dijital çizgi roman
    • Dijital Sanat Kitabı
    • Dijital Oyun Müzikleri
    • Üretim malzemeleri
Bildiğim kadarıyla Deluxe Edition ve Deluxe upgrade aynı şey Deluxe upgrade oyunu normal satın alıp Deluxe pakete sahip olmak isteyen oyuncular için diye biliyorum.

• Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties - ilk resmi hikâye DLC’si (10 Kasım’da çıkıyor)
  • Özel silah süsleri
  • "Legendary" kıyafet
  • Dijital çizgi roman
  • Dijital Sanat Kitabı
  • Dijital Oyun Müzikleri
    ----
  • Standard Edition'ı yükselterek Ultimate içeriğe sahip ol.

• Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties - ilk resmi hikâye DLC’si (10 Kasım’da çıkıyor) ve ikinci resmi hikâye DLC’si (detaylar çok yakında)
    • Özel silah süsleri
    • "Legendary" kıyafet
    • 2 Saatlik Gece XP Güçlendirmesi
    • Dijital çizgi roman
    • Dijital Sanat Kitabı
    • Dijital Oyun Müzikleri
    • Üretim malzemeleri

Çözüm
Bu indirimde mi satın aldın? Neden standart sürümünün üzerinde 80TL daha fazla verdin bende almak üzereyim de.

Deluxe Edition'ın standart sürümden farkı özel kıyafet, silah süsü vs. olması ve 89 TL'lik Bloody ties arcsi olması. O yüzden Deluxe aldım. 90 TL'lik DLC ucuza gelmiş oldu yani.

Bildiğim kadarıyla Deluxe Edition ve Deluxe upgrade aynı şey Deluxe upgrade oyunu normal satın alıp Deluxe pakete sahip olmak isteyen oyuncular için diye biliyorum.

Hocam peki bu bundle'lar hikayeye doğrudan katkı sağlıyor mu yoksa eğlencelik mi?

Son düzenleme:
Deluxe Edition'ın standart sürümden farkı özel kıyafet, silah süsü vs. olması ve 89 TL'lik Bloody ties arcsi olması. O yüzden Deluxe aldım. 90 TL'lik DLC ucuza gelmiş oldu yani.

Hocam peki bu bundle'lar hikayeye doğrudan katkı sağlıyor mu yoksa eğlencelik mi?
Bu paketlerdeki "Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties" ek hikaye diye biliyorum. Yani evet.

Hocam peki bu Bundle'lar hikayeye doğrudan katkı sağlıyor mu yoksa eğlencelik mi?

Eğlencelik diye biliyorum ilk oyundaki following tarzında bir DLC yok bildiğim kadarıyla sadece Bloody ties.

Zamanla gelen DLC'lerin bazıları Deluxe'e gelen tüm DLC'ler de Ultimate'e eklenecektir diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı