Sürprizbozan Dying Light 2 Save dosyası

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zRex

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| MSI MAG INFINITE S3 11SC-030XTR | NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB | Intel Core I5 11400F 2.60 GHZ veya 3.60 GHZ | 512 GB M.2 SSD + 1 TB HDD | 1x16 GB DDR4 Ram | 500 Watt PSU | 2-3 Tane Fan |
Geçen günlerde DL2 oynuyordum ama sonrasında ne oldu ise oyunun Save dosyaları tamamen gitti ve yoklarda maalesef yedeklememiştim. Sizde Save dosyası var mı şu? Görevlerden olabilir;
Devrim (yel değirmenine bomba döşediğimiz görev)
Waltz'un peşinde (lawan ile Waltz'dan kaçtığımız görev)
Keskin nişancı sokağı (lawan'ın Hakon'u arbalet ile vurduğu görev)

%1 Save dosyası vermeyin de diğerleri iyi :D

Biraz ilerisinde bir Save var. Görevlerde geriye dönülüyordur belki yine de atayım.

Save Steam versiyonu için.

Biraz ilerisinde bir Save var. Görevlerde geriye dönülüyordur belki yine de atayım.

Bendemi bir sorun var anlamadım ama yapamadım ne yazık ki.

Save main 0ları siliyor muyduk kalıyor muydu onu unuttum işte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna Steam'den sahipseniz upload ettiğim 534380 klasörünü Steam/userdata/244529981 yoluna atacaksınız. 244529981 sayısı değişkenlik gösterebilir.

Kanka bu oyunun başları daha :/ Only Way Out görevinde sadece sağlam ayakkabılar var ya benimle dalga geçiyorsun ya da yanlış dosyayı attın.

Oyunun başka Save konumu var mı bilmiyorum ancak internette buraya kaydediyormuș dosyaları ben de oradan alıp attım. Farklı bir yere daha kaydediyorsa onu da atarım sıkıntı yok. Oyunda nerede olduğumu gayet iyi biliyorum.

Oyunun başka Save konumu var mı bilmiyorum ancak internette buraya kaydediyormuș dosyaları ben de oradan alıp attım. Farklı bir yere daha kaydediyorsa onu da atarım sıkıntı yok. Oyunda nerede olduğumu gayet iyi biliyorum.

Vallahi bende 3 saat oynanmış şekilde Only Way Out görevinde gösteriyor bir de bende aynı görevdeyim attığınız Save dosyasındaki şeylerden daha çok eşya var bende.

Oyun içerisinden farklı kaydı seçmeyi denediniz mi? Ana menüde vardı sanırım.

Hikayeyi Oyna'ya basınca 2 seçenek geliyor ilki sizin gönderdiğiniz Save diğeri benim oynadığım ikisine de girdim aynılar.

Bir de bunu deneyin bakalım. Belgeler -> dying light 2 -> out klasörü içerisine atacaksınız.

Kaldığım yer de burası:
Ekran Görüntüsü (69).png

Yeni konular

Geri
Yukarı