Dying Light 2 teorileriniz

ZYZZOLUCAM

Decapat
Daha fazla  
Bildiğimiz gibi oyunun çıkmasına 10 gün gibi kısa bir süre kaldı. Oyunun yan görev+main story olarak 70, bütün sonlar ve haritayı tam anlamıyla gezersek ise 500saat olacağını biliyoruz. Peki ya sizin beklentileriniz nedir? Oyunun hikayesi sizce nasıl olacak? Oyunda 1. oyun kahramanı olan Kyle Craneye yer verilecek mi? Oyunda ne olursa 350TL verirdiniz?

Kyle crane kim ki? İlk oyunda işlenmemiş bir karakterdi yani 2. oyunda olup olmamasının hiçbir anlamı yok benim için ve zaten bu oyunda hikayenin bir önemi de yok. Önemli olan parkur ve zombi kesmek. Benim tek beklentim optimizasyon tarafında batırmamaları gerisi önemli değil. İyi bir hikaye hiç beklemiyorum ve 500 saat süreceğini ise hiç sanmıyorum. Ortalama 40-50 saat sürecektir sonra sürekli aynı şeyleri yapmaya başlarız. Zaten MP yönüne güveniyor o yüzden oynanış konusunda böyle salladılar. RPG tarafında batıracaklarına eminim.

Son yayınlanan fragmanda "keşke Crane de bunları görebilseydi" şeklinde bir cümle geçiyor. Oyunda olacağını pek sanmıyorum, ilk oyunda birden çok son olduğunu varsayarsak anlamsız olur. Devam oyunu olarak hikayede batıracaklarını sanmıyorum, güzel bir senaryo yazacak bol bol vakitleri vardı. 350 TL'yi ise kesinlikle vermem ilk oyuna da ayılıp bayılmıyordum.

Bildiğimiz gibi oyunun çıkmasına 10 gün gibi kısa bir süre kaldı. Oyunun yan görev+main story olarak 70, bütün sonlar ve haritayı tam anlamıyla gezersek ise 500saat olacağını biliyoruz. Peki ya sizin beklentileriniz nedir? Oyunun hikayesi sizce nasıl olacak? Oyunda 1. oyun kahramanı olan Kyle Craneye yer verilecek mi? Oyunda ne olursa 350TL verirdiniz?
Kyle Crane yani 1. oyunda oynadığımız karakter lore olarak yani hikaye olarak oyunun devamı olarak geçen The Following isimli DLC'de maalesef tercihinize göre ya ölüyor ya da zombi oluyor. Bu yüzden zombi halini öldürmeye yönelik görebiliriz ya da öldüğünden bahsedildiğini duyabiliriz o kadar. Oyunda yaşayıp DLC'de ana karakteri öldüren oyun yapımcılarının analarına ve avratlarına buradan selam gönderiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk oyunun tek eksiği hikayenin zayıf kalmasıydı. Sağlam bir hikaye ve anlatımıyla, oynanışın da pürüzsüz olması halinde oynatacağını dusunuyorum. Opti. kotu olmaz diye tahmin ediyorum zira çok ertelediler. Buglar konusunda emin değilim ancak opti. yeterli olacaktır bence.

Cok calkantılı bir oyun Dying Light 2. Senaryosu bilmem kaç kere yeniden yazılmış. İlk fragmanda seçimlere dikkat çekmişlerdi. Fena değildi, umarım oyun içerisinde etkilerini bolca goruruz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı