Dying Light 2 vs. Sea of Thieves

261174

Hectopat
Dying Light 2 ve Sea of Thieves, bu iki oyun arasında kaldım. Sizce hangisi uzun süre boyunca sıkmadan oynatır? Önerebileceğiniz başka oyunlar var mı? (200 TL'den fazla olmasın.) Sistemim ortalama üstü.

Süre olarak katacaksak işin içine SOT seni 1000 saat bile oynatır ama ikisinin alanı çok farklı bir tarafta hikaye üzerine tasarlanmış güzel dövüş ve parkur mekanikleri olan oyun diğer tarafta ise daha çok deniz üzerindeki mekanikleriyle ve hazine bulmacalarıyla iyi oyun ama dediğim gibi oynanış süresi diyorsan SOT seni çok oynatır sürekli güncelleme de geliyor açık dünyası güzel

Daha yeni Dying Light 2 aldım 6 7 saat kadar oynama fırsatım oldu şu ana kadar güzel ilerliyor tavsiye ederim.

Dying Light 2 ve Sea of Thieves, bu iki oyun arasında kaldım. Sizce hangisi uzun süre boyunca sıkmadan oynatır? Önerebileceğiniz başka oyunlar var mı? (200 TL'den fazla olmasın.) Sistemim ortalama üstü.
Sea of Thieves zamlandı zaten ama Dying Light 2 daha zamlanmadı. Dying Light 2 alın hem yatırım olur hemde eğlenceli bir oyun.

Geri
Yukarı