Dying Light 2'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Bir şey söyleyim mi Dying Light daha güzel. Parkur vb hiçbir mekanikler hoşuma gitmedi artı grafikleri gerçekten leş. Dying Light mükemmel oyun diyordum 2 ci oyunu tabii ki mükemmel olur diyordum ama batırmışlar...

Bana biraz Borderlands sıkıcılığı verdi nedense. 1. Oyun sanki biraz daha iyi gibi görünüyor. Texture böyle çizgi filmden fırlamış gibi görünecekse çok büyük sıkıntı. Çok beklediğim bir oyun.

dyinglight.png

Benim en çok dikkatimi çeken arabanın görünüşü oldu acaba bir tek bana mı böyle kötü geldi yoksa gerçekten de kötü mü gözüküyor anlayamadım

Eki Görüntüle 1281351

Benim en çok dikkatimi çeken arabanın görünüşü oldu acaba bir tek bana mı böyle kötü geldi yoksa gerçekten de kötü mü gözüküyor anlayamadım

Dokuyu hazırlarken pek dikkat etmemişler. Oyunun dünyasının boyutunu bilmiyorum. Eğer çok büyükse ve çok öge varsa kabul edilebilir gibi.

Galiba oyunun büyük bir haritası vardı eğer oyun böyle çıkarsa güncellemelerle düzeltirler muhtemelen
High Texture Resolution Pack tarzında VRAM canavarı bir paket ile düzeltilirse daha iyi gibi, güncellemelerle doku kaplaması kalitesinin yükseltilmesini pek gerçekçi bulmuyorum umarım yanılırım 👍🏻

Son düzenleme:
Şu güncellemelerle oyun düzeltme muhabbeti kadar kanser bir olay yok. Cyberpunk 2077 oyununda da aynı haltı yaptılar. Birkaç günde bitecek bir oyun için aylarca güncelleme beklemek mantığa sığmayan bir olay. Böyle yapacaklarına geç çıkarsınlar düzgün çıkarsınlar.

Geri
Yukarı