Dying Light 2'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Ayrıca RPG öğeleri de önemli. 1. oyunda olmayan bir şey eklediler 2. oyuna yani diyalog sistemi fakat görevlerde ne kadar söz sahibi olacağız onu da merak ediyorum şahsen. Yani her diyalog aynı sonuca çıkıyorsa sadece tepkilerden ibaret kalırsa o zaman bu oyunu Metacritic'te yerin dibine gömerler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ilk oyunu yapılabilecek neredeyse hiçbir şey kalmayana kadar oynadım ara sıra sırf etrafta koşup oradan oraya zıplamak için oyuna girdiğim oluyor ilk oyunu o kadar oynadıktan sonra 2.oyun ile ilgili beklentilerim de bayağı bir artmıştı ama şu an oyunun başarısız olma ihtimalini düşünüyorum ( Yine de aşırı ön sipariş veresim var ) umarım oyun çok iyi bir çıkış yapar da yanılırım

Ben ilk oyunu yapılabilecek neredeyse hiçbir şey kalmayana kadar oynadım ara sıra sırf etrafta koşup oradan oraya zıplamak için oyuna girdiğim oluyor ilk oyunu o kadar oynadıktan sonra 2.oyun ile ilgili beklentilerim de bayağı bir artmıştı ama şu an oyunun başarısız olma ihtimalini düşünüyorum ( yine de aşırı ön sipariş veresim var ) umarım oyun çok iyi bir çıkış yapar da yanılırım.

Ortalama 30-40 saat süren bir oyundan bahsediyoruz. Bu oyunun çok küçük bir kısmı belki büyük bir sürpriz olur herkese oyun. Yani bu kadar küçük bir kısımdan yargılamak yanlış olur ama videoda bir şeyler çok net. Grafikler downgrade yemiş gibi görünüyor ve ayrıca shutturing yaşanıyor gözler görülür şekilde.

Ayrıca RPG öğeleri de önemli. 1. oyunda olmayan bir şey eklediler 2. oyuna yani diyalog sistemi fakat görevlerde ne kadar söz sahibi olacağız onu da merak ediyorum şahsen. Yani her diyalog aynı sonuca çıkıyorsa sadece tepkilerden ibaret kalırsa o zaman bu oyunu Metacritic'te yerin dibine gömerler.

Umarım öyle bir hataya düşmemişlerdir bu diyalog sistemini ballandıra ballandıra anlattılar yani eğer oyunda bir insan seçim yaparken 2 kere düşünmüyorsa ve sonuçları her türlü aynı ya da çok farklı olmayan yollara çıkıyorsa diyalog sistemini kaldırsınlar daha iyi
Ortalama 30-40 saat süren bir oyundan bahsediyoruz. Bu oyunun çok küçük bir kısmı belki büyük bir sürpriz olur herkese oyun. Yani bu kadar küçük bir kısımdan yargılamak yanlış olur ama videoda bir şeyler çok net. Grafikler downgrade yemiş gibi görünüyor ayrıca shutturing yaşanıyor gözler görülür şekilde.

Elbette bu kadar küçük bir kısımdan yargılamak yanlış olur ama dediğiniz gibi birçok şey de açık ve net videoda belli oluyor ilk oyunu sadece 1 saat oynamış bir insan gelip bu vidoyu izlese onun bile gözüne takılan bir sürü şey olur

Arayüz falan 1. oyun çıkmadan önce yayınlanan videolarda da kötüydü. Sonradan bayağı bir şey değiştirdiler. Bunda da öyle yaparlar büyük ihtimalle. Yani inşallah öyle olur çünkü bu oyundan ümitliyim. 1. oyunu çok severek oynamıştım.

@Penetrator God

Aslinda benim de almadan önce indirip denemem lazim. Oyunlara o kadar para veriyoruz sonra sacma sapan sorunlarla ugrasiyoruz.

Şu güncellemelerle oyun düzeltme muhabbeti kadar kanser bir olay yok.

Piyasaya ciktiktan sonra belini dogrultabilen fazla oyun yok. Hikaye onlar. Düzelecek olsaydi simdiye kadar GTA 4 düzelirdi. Donanimlara o kadar para yatirip sirf oyun optimizasyon özürlü diye düsük ayarlarda oynamaya mecbur kalmak üzücü. Bu durum ise günümüzde sıklıkla meydana gelmekte.

@Penetrator God

Aslinda benim de almadan önce indirip denemem lazim. Oyunlara o kadar para veriyoruz sonra saçma sapan sorunlarla ugrasiyoruz.

Piyasaya ciktiktan sonra belini dogrultabilen fazla oyun yok. Hikaye onlar. Düzelecek olsaydi simdiye kadar GTA 4 düzelirdi. Donanimlara o kadar para yatirip sirf oyun optimizasyon özürlü diye düsük ayarlarda oynamaya mecbur kalmak üzücü. Bu durum ise günümüzde sıklıkla meydana gelmekte.

Bir oyun ertelenirse eninde sonunda iyi bir oyun olabilir ama erken çıkarsa hiçbir zaman iyi olamaz. Cyberpunk örneğinden gördük. 1 yıldan fazla oldu hala oturtamadılar oyunu rayına.

Oyun çıktıktan sonra güncelleme ile düzelmesi için çok sıkı bir çalışma süreci gerekiyor ( örnek olarak No Man's Sky gibi ) yine de oyunun düzelmeme ihtimali var düzelse bile oynanmama ihtimali var ben Techland in üzerinde bu kadar süre çalıştığı bir oyunu güncelleme konusunda yarı yolda bırakacağını sanmıyorum çok uzun bir süre oyuna yerine göre büyük küçük güncellemeler gelir ama önemli olan bu güncellemelerin işe yarayıp yaramayacağı

Bu arada grafiklerde pek bir gelişme göremedim bu üzdü. Aynı gibi hatta bazı yerlerde ilk oyundan daha kötü gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı