Dying Light 2'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Oyun çıktıktan sonra güncelleme ile düzelmesi için çok sıkı bir çalışma süreci gerekiyor ( örnek olarak No Man's Sky gibi ) yine de oyunun düzelmeme ihtimali var düzelse bile oynanmama ihtimali var ben Techland in üzerinde bu kadar süre çalıştığı bir oyunu güncelleme konusunda yarı yolda bırakacağını sanmıyorum çok uzun bir süre oyuna yerine göre büyük küçük güncellemeler gelir ama önemli olan bu güncellemelerin işe yarayıp yaramayacağı

10 sene önce çıkardıkları şu oyunun grafiklerine bakarsak o dönem için gerçekten güzel görünüyor ve hala fena değil. Fakat Dying Light 2'de o sıçramayı yapamadılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 sene önce çıkardıkları şu oyunun grafiklerine bakarsak o dönem için gerçekten güzel görünüyor ve hala fena değil. Fakat Dying Light 2'de o sıçramayı yapamadılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dead Island da yaptıkları hataları Dying Light 1 de yapmayıp üzerine koyarak ilerlemişlerdi ama 2.oyunda dediğiniz gibi bir sıçrama yapamamışlar ( En azından videodan gördüğüm kadarıyla ) ellerinde yeterince bütçe ve zaman varken neden böyle bir şey yapmışlar anlayamadım acaba oyunu bir an önce çıkarmak için mi yaptılar diyeceğim de zaten oyunu bekleyen kitle oyun ertelenince sinirlenmiyor aksine oyunun daha iyi çıkacağını düşünüp beklentisini arttırıyordu

Keşke optimizasyonu ve sistem gereksinimlerini biraz daha düşürebilselerdi. Minimum GTX 1050 Ti sıkıntı. Büyük ihtimal en sevdiğim oyunun devam oyununu oynayamayacağım :(

Bu kadar geliştirme sürecinden sonra nasıl ilk oyunla aynı görünen ve hissettiren bir oyun yapabilirler ki? Gerçekten aklım almıyor. Zaten geliştirme cehenneminden çıktılar, ne olduğu yakında belli olur oyunun...

Bu kadar geliştirme sürecinden sonra nasıl ilk oyunla aynı görünen ve hissettiren bir oyun yapabilirler ki? Gerçekten aklım almıyor. Zaten geliştirme cehenneminden çıktılar, ne olduğu yakında belli olur oyunun...
İlk oyun gibi gözükmüyor ve hissettirmiyor bu haliyle. Grafikler çizgiselleşmiş ve arayüz değişmiş. Bir daha izle. Yine de ilk oyundan daha güzel gözükmediği aşikar.

İlk oyun gibi gözükmüyor ve hissettirmiyor bu haliyle. Grafikler çizgiselleşmiş ve arayüz değişmiş. Bir daha izle. Yine de ilk oyundan daha güzel gözükmediği aşikar.

Bayağı aynı gözüktü hocam. Arayüz her türlü değişir ama loot toplama animasyonundan zombilerin hareketlerine kadar dahi bayağı aynı gibi hissettirdi. Ama ilk oyundan güzel gözüküyor bence. Özellikle Harran'ın rezil dizaynından kurtulup daha New York vari bir şehre geçilmesi oyunu da açmış.

Çok az baktım ama arama animasyonunu görünce kusacak gibi oldum. VR'da mı oynuyoruz bu ne iğrenç bir animasyon ya. Hani bir de sürekli kullanılacak bir fonksiyon bu. Genel olarak da ellerin duruşu çok çok kötü olmuş. Koşarken ayrı iğrenç, çömelirken ayrı. Yani parkur oyunu yapıyorsun ama 7/24 göreceğin bir uzvu bu kadar leş yapmayı nasıl beceriyorsun, hayret.

Geri
Yukarı