Dying Light CO-OP Nasıl Oynanır?

Alican Cantütek

Hectopat
Bu oyun Co-Op nasıl oynanıyor biz anlayamadık? Eğitimi tamamladık, doktora gidip iğne olduk, sonra ilk arabaya tuzak kurduk. Oyunun geri kalanını arkadaşımla oynamak istiyoruz ama bir türlü nasıl olduğunu bulamadık. Yardım edin lütfen. Oyun orijinaldir.

Teşekkürler, saygılar.

Arkadaşlar, oyundaki ilk görevi yapıyorsunuz ilk görevden kastım yok iğne vurul falan değil, onun hepsini kapsayan sağda haritanın altında yazan ilk görevin bitmesi lazım. Bitince zaten ekranda diyor ESC basarak iş birliği modunu kullanabilirsin diye söylüyor. Zaten oraya kadar gelmek en fazla 1 saatinizi alır.

hocam ben ilk görevi bitirdim. arkadasim da oyunu bitirdi ama davet et ekranında hikaye ilerlemesi %0 olarak gösteriyor onu. Ben steamdan o da epicden oynuyor. davet edince sadece reddet seçeneği çıkıyormuş bunun çözümü var mi veya birsey mi atlıyoruz?

hocam ben ilk görevi bitirdim. arkadasim da oyunu bitirdi ama davet et ekranında hikaye ilerlemesi %0 olarak gösteriyor onu. Ben steamdan o da epicden oynuyor. davet edince sadece reddet seçeneği çıkıyormuş bunun çözümü var mi veya birsey mi atlıyoruz?
IMG-20240119-WA0005.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı