Dying Light CO-OP Nasıl Oynanır?

Alican Cantütek

Hectopat
Bu oyun Co-Op nasıl oynanıyor biz anlayamadık? Eğitimi tamamladık, doktora gidip iğne olduk, sonra ilk arabaya tuzak kurduk. Oyunun geri kalanını arkadaşımla oynamak istiyoruz ama bir türlü nasıl olduğunu bulamadık. Yardım edin lütfen. Oyun orijinaldir.

Teşekkürler, saygılar.

Ne kadar oynadığınızı tam anlayamadım çünkü tam hatırlamıyorum. Belirli bir süre oynadıktan sonra açılıyor. Zaten oyun içi bildirim geliyor Co-Op oynayabilirsin diye.
Sifht+Tab 'dan lobiye davet edin veya ESC 'den invite player yapın ben arkadşımla 47 saat oynadık.
İlk görevlerde oradan da yapamamıştık biz arkadaşımla. :D

Sifht+Tab 'dan lobiye davet edin veya ESC 'den invite player yapın ben arkadşımla 47 saat oynadık.
Shit+tab' dan sonra arkadaşımı online ve oyunda olarak görüyorum fakat davet et seçeneği yok. İkimizden biri oyunda olmamalı mı acaba? Yoksa oyunda belli bir yere geldikten sonra mı açılcak coop modu.
Ne kadar oynadığınızı tam anlayamadım çünkü tam hatırlamıyorum. Belirli bir süre oynadıktan sonra açılıyor. Zaten oyun içi bildirim geliyor Co-Op oynayabilirsin diye.

İlk görevlerde oradan da yapamamıştık biz arkadaşımla. :D
Dostum eğitim bitti ve ilk görevdeyiz şuan.

Shit+tab' dan sonra arkadaşımı online ve oyunda olarak görüyorum fakat davet et seçeneği yok. İkimizden biri oyunda olmamalı mı acaba? Yoksa oyunda belli bir yere geldikten sonra mı açılcak coop modu.

Acaba 2'nizde ilk görevi yaptınız mı ? Zaten oyun kendisi söylüyor.Co-Op oynayın diye.

Peki oyun içi bildirim geldi mi? Yükleme ekranında olması lazım.

Bu oyun co-op nasıl oynanıyor biz anlayamadık? Eğitimi tamamladık, doktora gidip iğne olduk, sonra ilk arabaya tuzak kurduk. Oyunun geri kalanını arkadaşımla oynamak istiyoruz ama bir türlü nasıl olduğunu bulamadık. Yardım edin lütfen. Oyun orijinaldir.

Teşekkürler, saygılar.

Steam'de arkadaş olmanız gerekiyor oyun kurduğunda davet et diye bir şey var onu Steam'e gönderip oynayabilirsiinz.

Bir görevde gece zombisinden kaçman gerekiyor. Oyun seni o ana kadar eğitiyor, safe House'a geldiginde Survival mode ve co op mode Online diye bir uyarı verir. Davet atarsan arakadaşına gelebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı