Dying Light güzel mi?

cicikus53

Decapat
Daha fazla  
Dying Light güzel bir oyun mu? Steam'de indirime girdi ve 20 TL oldu. Sizce oyun keyifli mi, uzun saatler boyunca oynanır mı ve oyun heyecanlı mı? Bir de oyun korku oyunu mu veya oyunda korkulacak bir şey var mı daha önceden Left 4 Dead ve twd gibi zombi oyunları oynamıştım.

Tabii ki oynanır ama arkadaşlarınla girersen daha zevkli olur. Oyun korku oyunu değil fakat zombiler olduğu için gerilimli.

Oyun bence güzle ancak oyunun ilk saatleri çok ağır sonradan gelişince çok güzel oluyor oyun hikayesi eh işte ama oynanışı çok güzel gerek mekanikleri olsun grafikleri olsun. Korku konusunda beni korkutmadı ama ben arkadaşlarımla bitirdim belki o yüzden korkmamışımdır önerim arkadaşın varsa oyunun zevki baya artıyo ama tek kişide akar.

Gece çıkan yaratıklar korkutucu ama bir zaman sonra alışıyor insan indirme girince al 30-40 TL olan paketi en az 35 saat direk sade alırsan benim gibi hem soğursun oyunu bitirdikten hem de 20 saat hadi sen kasarsın vs 30 saat götürür sade paketi. Oyunu bitirmiş birini bulup ondan 1-2 sopa falan al aksi taktirde çok ölebilirsin ve tadı çıkmiyor oyunu hiç bilmiyor iken insanlara açık yapmıştım ve biri gelip bana hileli tabanca vs verdi yani direk oyunun en iyisinin hileli eşyaları sahipken bile zor bitirdim çok öldüm bundan dolayı. Arkadaşlarınla oynarsan oyunu 2 kat zevk alırsın.

Dying Light güzel bir oyun mu? Steam'de indirime girdi ve 20 TL oldu. Sizce oyun keyifli mi, uzun saatler boyunca oynanır mı ve oyun heyecanlı mı? Bir de oyun korku oyunu mu veya oyunda korkulacak bir şey var mı daha önceden Left 4 Dead ve twd gibi zombi oyunları oynamıştım.
Bomba gibi oyun ama arkadaşlarınla oyna zevki 10'a katlarsın.

Geri
Yukarı