Dying Light Katana nasıl bulunur?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda katana olduğunu biliyorum ancak nasıl alındığını bilmiyorum. Oyunun hikayesiyle pek ilgim yok, yine de bulabilir miyim?

Oyunda katana olduğunu biliyorum ancak nasıl alındığını bilmiyorum. Oyunun hikayesiyle pek ilgim yok, yine de bulabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cevabın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Cevabın.
Bakayım hemen orada mı.

Bakayım hemen orada mı.
Oyunun silah spamlama mekanikleri farklı olabiliyor bazen gece bazen gündüz çıkıyor ben araştırmadan direk attım bilgine.

Oyunun silah spamlama mekanikleri farklı olabiliyor bazen gece bazen gündüz çıkıyor ben araştırmadan direk attım bilgine.
1637870153847.png

Ne yazık ki yanlış.

Adam kata istiyor attığınız şeylere bak.

@Quikied Katana, Volatil silahı olarak da geçiyor. 2 türlü Katana var. Türkçe'si "Ecel kesen" bu seri DLC içine giriyor şuan indirimde 3TL ye alabilirsin. Ecel kesen cop, Ecel kesen kılıç, Ecel kesen tokmak ve Araba skini falan var. Ecel demişler ama gerçek adı Volatile'dir. Oyunun baş belalarıdır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı