Dying Light oynarken daha çok nasıl eğlenilir?

Nihilianth

Decipat
Arkadaşlar daha çok nasıl eğlenebilirim? Harran hapishanesini falan 17 dk da bitirdim, kendi rekorum bu ancak daha çok eğlenmek istiyorum, efsane 12 levelim artık sıkıyor bir süreden sonra ama ben sıkılmak istemiyorum, var mı tavsiyeniz? Tüm DLC'ler mevcut. Arkada oyun indirdiğim için bad blood giremiyorum.

Arkadaşalr daha çok nasıl eğlenebilirim? Harran hapishanesini falan 17 dk da bitirdim, kendi rekorum bu ancak daha çok eğlenmek istiyorum, efsane 12 levelim artık sıkıyor bir sreden sonra ama ben sıkılmak istemiyorum, var mı tavsiyeniz? Tüm DLC'ler mevcut. Arkada oyun indirdiğim için bad blood giremiyorum.

Biz arkadaşla bayağı oynadık hatta ben efsane seviyesini fulledim o 200 level kalmıştı. Arabayla offroad yapıyorduk. Onun dışında zombi ol giriyoruz gecegezeri aramızda uçan tekme atarak sektiriyoruz.

Biz arkadaşla bayağı oynadık hatta ben efsane seviyesini fulledim o 200 level kalmıştı. Arabayla offroad yapıyorduk. Onun dışında zombi ol giriyoruz gecegezeri aramızda uçan tekme atarak sektiriyoruz.
İnternette görmüştüm Hunter'ı avlıyorlardı insanlar vs zombiler o moda nasıl girebilirim ?
Bal yiyen baldan usanır. İllaki sıkılırsın. Alternatif oyunlara yönel sıkılınca.
Dying Light Favori oyunum benim sıkılmayı istemiyorum.

Modding. Mesela ben oyunu bitirdikten sonra "grappling hook" modunu kurmuştum. Böylece oyunun en başında hem kancam oluyordu hem de kancanın menzili epey uzun oluyordu. Ayrıca kanca kullanmanın bir limiti de olmadığından çatıdan çatıya durmaksızın uçabiliyordum.

Yine aynı moda hava değişimi eklemiş, sürekli yağmurlu yapmıştım. Özellikle Following dlcsinde elektrikli oklarla zombileri kızartıyordum.

Bu tarz şeylerle oyunu farklılaştırarak bir süre daha keyifli bir deneyim yaşamaya devam edebilirsiniz. Bir noktadan sonra benim gibi oyunu kaldırıp Dying Light 2'yi beklemek zorunda kalacaksınız. Bundan kaçış yok. 🙂

Modding. Mesela ben oyunu bitirdikten sonra "grappling hook" modunu kurmuştum. Böylece oyunun en başında hem kancam oluyordu hem de kancanın menzili epey uzun oluyordu. Ayrıca kanca kullanmanın bir limiti de olmadığından çatıdan çatıya durmaksızın uçabiliyordum.

Yine aynı moda hava değişimi eklemiş, sürekli yağmurlu yapmıştım. Özellikle Following dlcsinde elektrikli oklarla zombileri kızartıyordum.

Bu tarz şeylerle oyunu farklılaştırarak bir süre daha keyifli bir deneyim yaşamaya devam edebilirsiniz. Bir noktadan sonra benim gibi oyunu kaldırıp Dying Light 2'yi beklemek zorunda kalacaksınız. Bundan kaçış yok. 🙂
Dying Light 2 yakında çıkacaktı kasıma almışlar moralim bozuldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı