Dying Light ve zombi fobisi

Probhett

Picopat
Kat─▒l─▒m
21 Temmuz 2021
├ç├Âz├╝mler
1
Herkese merhabalar,

Biraz komik gelebilir ama zombi fobim var fena ┼čekilde ­čśä zombili filmler, oyunlar vs m├╝mk├╝n de─čil, hatta ge├žmi┼čte daha ileri derece oldu─ču da olmu┼čtu. Dying Light'a y├╝kseliyorum, hem belki fobimi biraz yenerim diye de d├╝┼č├╝n├╝yorum, sizce al─▒n─▒r m─▒? Hi├ž b├Âyle fobisi olup da oyunu oynayan oldu mu ­čśä zombiler falan baya─č─▒ yap─▒lm─▒┼č oyunda, nightmarelar falan ├Âzellikle pek g├╝venemedim oynayabilir miyim diye.

kcw.305342

Decipat
Kat─▒l─▒m
22 ┼×ubat 2020
Makaleler
4
├ç├Âz├╝mler
5
Yer
Deutscheskaiserreich
Herkese merhabalar,

Biraz komik gelebilir ama zombi fobim var fena ┼čekilde ­čśä zombili filmler, oyunlar vs m├╝mk├╝n de─čil, hatta ge├žmi┼čte daha ileri derece oldu─ču da olmu┼čtu. Dying Light'a y├╝kseliyorum, hem belki fobimi biraz yenerim diye de d├╝┼č├╝n├╝yorum, sizce al─▒n─▒r m─▒? Hi├ž b├Âyle fobisi olup da oyunu oynayan oldu mu ­čśä zombiler falan baya─č─▒ yap─▒lm─▒┼č oyunda, nightmarelar falan ├Âzellikle pek g├╝venemedim oynayabilir miyim diye.

Bence korkunu yenmek i├žin o oyun fazla gelebilir. Botlar ile L4D2 oynayabilirsin al─▒┼čmak i├žin. Botlar s├╝rekli pe┼činde tak─▒laca─č─▒ i├žin g├╝vende hissedersin.

topa_gang_yok

Picopat
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2021
├ç├Âz├╝mler
3
Herkese merhabalar,

Arkada┼člar─▒nla oynarsan biraz rahat olabilirsin.

Frozennn

Decipat
Kat─▒l─▒m
10 Temmuz 2020
Makaleler
8
├ç├Âz├╝mler
9
Yer
Konya
Herkese merhabalar,

Arkada┼člar─▒nla oynarsan rahat olursun ama kendin oynarsan biraz korkabilirsin ben bile korkuyorum kendim oynay─▒nca.

KS
KS
Probhett

Probhett

Picopat
Kat─▒l─▒m
21 Temmuz 2021
├ç├Âz├╝mler
1
Bence korkunu yenmek i├žin o oyun fazla gelebilir. Botlar ile L4D2 oynayabilirsin al─▒┼čmak i├žin. Botlar s├╝rekli pe┼činde tak─▒laca─č─▒ i├žin g├╝vende hissedersin.
Hocam onu oynamistim arkadaslarla. Hic sikinti yasamadim oynarken. Back 4 blood fa oynadim keza ayni sekilde. Ama dying lightdaki zombiler daha gercekci ya karanlikta vs emin olamadim

Oynayacak arkadasim olmadigi icin vazgeciyorum.... ­čśä­čśä
Arkada┼člar─▒nla oynarsan rahat olursun ama kendin oynarsan biraz korkabilirsin ben bile korkuyorum kendim oynay─▒nca.
Arkada┼člar─▒nla oynarsan biraz rahat olabilirsin.

topa_gang_yok

Picopat
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2021
├ç├Âz├╝mler
3
Hocam onu oynamistim arkadaslarla. Hic sikinti yasamadim oynarken. Back 4 blood fa oynadim keza ayni sekilde. Ama dying lightdaki zombiler daha gercekci ya karanlikta vs emin olamadim

Oynayacak arkadasim olmadigi icin vazgeciyorum.... ­čśä­čśä
Birlikte oynuyabiliriz ama i┼člerim oluyor. Yani haftada belki 1 saat bo┼č oluyorum.

SalsaVoxCS

Hectopat
Kat─▒l─▒m
7 ┼×ubat 2017
├ç├Âz├╝mler
12
Yer
Blackhole
Arkada┼č─▒m─▒ Volatile'lar hakk─▒nda epey doldurmu┼čtum ve gece oldu─čunda acayip korkard─▒. Daha sonra al─▒┼čt─▒ ve tek ba┼č─▒na Volatile'lara dalmaya falan ba┼člad─▒. Maruz kald─▒k├ža zamanla al─▒┼č─▒rs─▒n.

Yeni konular

Yukar─▒