Dying Light yaş sınırlaması

Ben 6 yaşındayken malum şeyi izlemiştim...
Sonra babama gösterip, "bu ne?" dedim.
O gün bugündür hiç psikolojim bu kadar bozulmadı.

Dying Light'ın içerisinde kan fazlasıyla var. Ama oyunu oynamaktan zevk alırsın.
Ek olarak geceleri sokağa çıkma, Dying Light'da gece yaratıkları sıkıntılı. Cidden korkutuyor.

Yaşı 7-8 olan çocuklar etkilenmez sen etkilenirsin. Bilemeyiz. Senin düşünme şekline göre değişir.

Ben 6 yaşındayken malum şeyi izlemiştim...
Sonra babama gösterip, "bu ne?" dedim.
O gün bugündür hiç psikolojim bu kadar bozulmadı.

Dying Light'ın içerisinde kan fazlasıyla var. Ama oyunu oynamaktan zevk alırsın.
Ek olarak geceleri sokağa çıkma, Dying Light'da gece yaratıkları sıkıntılı. Cidden korkutuyor.

Malum şey derken,+18 mi? ( ceza, ban yemem inşallah.)

Küçükken yaş sınırlamalarına dikkat etmiş olsaydım San Andreas, Vice City dendiğinde “hö” der bakardım. Sanal-gerçek ayrımı yapabilecek yaştasın, bence bir etkisi olmaz. En fazla korkabilirsin, ama oyun korkudan ziyade parkour mantığından kazanıyor zaten. Bence bir sorun yok.

Kardeş vallahi helal olsun, ilk defa bu ülke sınırlarında bu tür konularda yaşa dikkat eden biri gördüm :D. Kişiden kişiye değişir, kan görür korkarım diyorsan oynama. Ancak fazla etki edeceğini sanmam. Ama kimse seni bu forumda detaylı tanımadığı için, net bir şey diyemez. Psikoloğun falan varsa ona sorsan iyidir.

Eyvallah agam :D
Zaten bu soruyu sorduysan sende etkilenecek bir yapı mevcut görünüyor bence 🤔

Yok hocam zombi falan hikaye sadece Steam'ın altındaki yorumlara baktım çocuklar için uygun değil yazmıştı bende de bir şüphe uyandırdı acaba bilmediğim başka bir şey mi var diye teşekkürler yorumunuz için.

Ben yaş olarak senden epey büyüğüm ama gece görevlerindeki ecellerden çok sağlam tırsıyordum açıkçası hatta ilk karşılaştığım da 3.5 atarak gittim göreve. Gece mümkün olduğunca uzak durmuştum sokaklardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı