Dying Light Zırhlı Zombileri Öldürme

Memyr

Hectopat
Yanlışlıkla harran hapishanesine gittim nasıl çıkacağımı bulamadım bu yüzden görevi yapmaya başladım. Sonuna kadar geldim tam çıkacaktım ama zombileri öldürmem gerektiğini gösterdi. Hepsini öldürdüm, son 2 tane Demolisher denen taş fırlatan ayılardan kaldı. İkisinin de bel altı hariç bütün zırhlarını kırdım. Sadece 1 tanesinde kask ve gövde zırhı duruyor. Her tarafları kan içerisinde fakat ölmüyorlar. Bütün aletlerim kırıldı. Uçan tekme atarak öldürmeye çalışıyorum. Nasıl öldürebilirim? Bir de oyundan çıkarsam aynı olduğum yerden mi başlarım?

Yanlışlıkla harran hapishanesine gittim nasıl çıkacağımı bulamadım bu yüzden görevi yapmaya başladım. Sonuna kadar geldim tam çıkacaktım ama zombileri öldürmem gerektiğini gösterdi. Hepsini öldürdüm, son 2 tane demolisher denen taş fırlatan ayılardan kaldı. İkisinin de bel altı hariç bütün zırhlarını kırdım. Sadece 1 tanesinde kask ve gövde zırhı duruyor. Her tarafları kan içerisinde fakat ölmüyorlar. Bütün aletlerim kırıldı. Uçan tekme atarak öldürmeye çalışıyorum. Nasıl öldürebilirim? Bir de oyundan çıkarsam aynı olduğum yerden mi başlarım?

Silah bulamadın mı silah olmadan onları öldürmen zor ben silah ile kafalarına sıkarak öldürüyordum.

Silaha gerek yok melee fightta da öldürürsün. Kafalarına vurucaksın zaten vuruş şemaları çok kısıtlı onu öğren daha sonra da önce kafadaki kaskı düşürüceksin sonra kafasına kafasına vurucaksın.

Güçlü bir silah kullanıyorsan zırhını kırdığın yere saldır ondan sonra 2 - 3 vuruşda ölüyorlar. Bu arada girdiğin zaman sudaki tekneyi bul geri dönersin.

Güçlü bir silah kullanıyorsan zırhını kırdığın yere saldır ondan sonra 2 - 3 vuruşda ölüyorlar. Bu arada girdiğin zaman sudaki tekneyi bul geri dönersin.
Geri dönüyorum ama yinede hapishaneye git falan diyor ve o tekneye dönemem şuanda bu zombileri öldürmem gerek.
Silaha gerek yok melee fightta da öldürürsün. Kafalarına vurucaksın zaten vuruş şemaları çok kısıtlı onu öğren daha sonra da önce kafadaki kaskı düşürüceksin sonra kafasına kafasına vurucaksın.
Silahlada sıktım askeri tüfek mi öyle bir şey zırhsız olanın kafasına vurdum ölmedi bu arada silahlarım bunların yüzünden kırıldı borular vs. şuan tekme atabiliyorum sadece öldürmem ne kadar sürer?
Geri dönüyorum ama yinede hapishaneye git falan diyor ve o tekneye dönemem şuanda bu zombileri öldürmem gerek.

Silahlada sıktım askeri tüfek mi öyle bir şey zırhsız olanın kafasına vurdum ölmedi bu arada silahlarım bunların yüzünden kırıldı borular vs. şuan tekme atabiliyorum sadece öldürmem ne kadar sürer?
Tekneyle normal yere geri döndüm fakat hala girişe ulaş diyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı