Dynamiccomgysygo virüsü nedir?

• Konuyu başlatan Deady
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 432

Deady

Femtopat
Daha fazla  
Hiçbir yerden kapatamıyorum ne hizmetlerden ne Görev Yöneticisi'nden ne olduğunu bilen yardımcı olsun virüs mü?

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_000117.jpg
    IMG_20230130_000117.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 58
İlk defa duydum bende merak ettim.

İndependet yazan

İndependet yazan dosyaya ait

Hocam araştırma yaptım ancak böyle bir isme sahip herhangi bir yazılımla karşılaşmadım. En son bir yerden indirme yaptınız mı?
Asaagıda ki dosyaya ait

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_001051.jpg
    IMG_20230130_001051.jpg
    214,3 KB · Görüntüleme: 58
Dosya konumu bu independet e sag tik yapip dosya konumunu acinca da burası gözüküyor
Hocam isimleri detaylı bir şekilde araştırdım ancak bir sonuç bulamadım. Ancak dynamic.com diye bir site buldum sanırsam bu site bulut ağ servisi yapıyor. Bu site ile ilgili bir işlemde bulundunuz mu?

Büyük ihtimalle sitenin bu durumla bir alakası yok ancak ben yinede sorayım dedim.

Hocam isimleri detaylı bir şekilde araştırdım ancak bir sonuç bulamadım. Ancak dynamic.com diye bir site buldum sanırsam bu site bulut ağ servisi yapıyor. Bu site ile ilgili bir işlemde bulundunuz mu?

Büyük ihtimalle sitenin bu durumla bir alakası yok ancak ben yinede sorayım dedim.
Yok kardesim independet nevaro diye bir şirkete ait dosya ben de araştırdım 1 tane bile sonuç yok sadece oyun indiriyorum

Geri
Yukarı