e-Devlet sosyal yardım sayfası hatası

Elrondq

Centipat
Merhaba dostlar. e-Devlet üzerinden doğal gaz yardımı için sosyal yardım sayfasından başvuru yapıyordum fakat tüm bilgileri doldurup başvuruyu tamamladıktan sonra "Java. Lang. Nullpointerexception." şeklinde bir hata alıyorum. Bunun sebebi başvurular bittiği için mi yoksa sistem kaynaklı bir hata mıdır? Bir haftadır ara ara deniyorum fakat ne yapsam nafile. İnternetten baktığım kadarıyla herhangi bir son tarihte bulunmuyor. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?
1669617557684.hata.jpg

Merhaba dostlar,. e-Devlet üzerinden doğal gaz yardımı için sosyal yardım sayfasından başvuru yapıyordum fakat tüm bilgileri doldurup başvuruyu tamamladıktan sonra "Java. Lang. Nullpointerexception." şeklinde bir hata alıyorum. Bunun sebebi başvurular bittiği için mi yoksa sistem kaynaklı bir hata mıdır? Bir haftadır ara ara deniyorum fakat ne yapsam nafile. İnternetten baktığım kadarıyla herhangi bir son tarihte bulunmuyor. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?Eki Görüntüle 1588858

Reklam engelleyici gibi web uzantısı kullanıyorsanız belki o sebepten oluyordur.

Geri
Yukarı