e-Devlet telefon ile giriş hatası

imbarutcu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, e-Devlet hesabıma telefon ile giriş seçeneğini açmıştım. e-Devlet'e girmek istediğimde telefonuma bildirim geliyordu sonra bildirime tıklayınca e-Devlet uygulaması açılıyor ve izin ver butonuna tıklıyordum. Geçenlerde e-Devlet uygulmasını IPad'ime kurdum ve IPad'de bu uygulamayı kullanmam diye sildim. Daha sonra PC üzerinden e-Devlet'e giriş yapmak istediğimde telefonum yerine IPad'e bildirim gönderiyor. Sanırım en son hangi cihaz ile giriş yaptıysan ona bildirim atıyor. Ama ben IPad'de uygulamayı sildiğim için bildirim gelmiyor. Uygulamayı IPad'e tekrar yükledim ama ona rağmen IPad'e bildirim gönderildi diyor ama zaten IPad'de e-Devlet uygulamasına giriş yapamadığım için bildirim gelmiyor.

Telefon numarası ile doğrula dediğimde ise sistemde arza var uyarısı alıyorum. Anlayacağınız hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

IPad'den neden giriş yapmıyorsun? Şifre yanlış değil ise tablette 2FA aşamasına gelmen lazım.

Hocam IPad'de uygulamayı silmiştim. IPad'de e-Devlet uygulamasına giriş yapıyorum şifre doğru ama giriş yap deyince iPad de bildirim gönderildi diyor. Bu 2FAe-Devlet uygulaması üzerinden yapılıyor farklı uygulamadan değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı