e-Okul'a girerken "öğrenci bulunamadı" hatası

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
e-Okul VBS'ye giriş yaparken bilgilerimi yazıp devam ediyorum ama "öğrenci bulunamadı" hatası alıyorum. Sınıfta kaldım bu yıl 10. sınıfta onla alakası var mı numara mı değişmiştir?

e-Okul VBS'ye giriş yaparken bilgilerimi yazıp devam ediyorum ama "öğrenci bulunamadı" hatası alıyorum. Sınıfta kaldım bu yıl 10. sınıfta onla alakası var mı numara mı değişmiştir?

MEB sizi reddetmiş galiba (!) şaka maka bug olmuş olabilir. Olmamışsa okul müdürüne sorun bence.

Bu yıl numaralar saçma sapan bir şekilde değişti sanırım. Numaranızın başına 2021 koyup girmeyi deneyin. Bende böyle çözüldü.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. 8.sınıf bitti liseye geçeceğim. Girmeye çalıştığım zaman öğrenci bulunamadı diyor.

Evet, bu bende çalıştı sizde çalışmayabilir.

Ben de aynı şekildeyim ve numaramın başına 2021 koyunca oldu.
Aynısını denedim ve hala olmadı. E-okul s****** çekti bana.

Hocam hocam anladım sorunu. Ben 8.sınıfı bitirdim demiştim. Eski okulumdan kaydım silindi. Yani artık okul numaram böyle değil. Yeni okulum Esenler mesleki ve tekniki anadolu lisesine gidip kayıt olunca ve yeni okul numarası alınca artık girebilecekmişim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı