e-Okul'daki notların direkt silinmesi

İptal olmasını bende istiyorum ama ben haftalarca çalıştım ve daha sınava bile girmedim :( geçen seneki matematik notumu (12) telafi etmeme izin verin.

Boş ver bende çalıştım sabahlara kadar fayda etmiyor hoca aynı hoca sınav aynı sınav öğrenci ise yarım yamalak ders gören öğrenci.

Sınavlar ertelendi, yapılmayacak ama sınavı yapılmış kişilerin sınav sonucu iptal edildi diye bir açıklama yok.

Üniversite sınavına etki ediyor ama ortalama sınava girmeyenler daha şanslı.

Sınav olanların sınavı geçersiz olmadı. Sınav olmayanlarda 4 Ocak'tan sonra olacaklar büyük ihtimal. Herkes sınavdan kurtulduk diyor ama 2.sınavlarda yaklaşacak ve daha fazla yorulacaksınız. Ayrıca sınav yapılacak sadece ertelendi.

Sınava hali hazırda giren öğrenciler için bir şey yok, onlar sınavlarını oldular ve notlarının geçersiz kılınması gibi bir durum söz konusu değil.

Sınava daha önceden girmesi gerekip, geçerli bir sebepten sınava giremeyen öğrencilerin sınavları(telafi sınavları) ve daha sınavları başlamadan okulların kapatılma kararı alınması sonucunda sınava giremeyen öğrencilerin sınavları 4 Ocak'a kadar ertelendi.

Geri
Yukarı