E Posta şüpheli uygulama

Furkan78

Hectopat
Daha fazla  
E postama böyle bir şey geldi 2. defa oluyor. Bir dün geldi bir de bugün geldi. Windows'umda virüs yok, vardıysa da format attım. Telefonumada format attım dün de şifremi değiştirmiştim. YouTube hesabımı hacklediler, Instagram'ımı nasıl güvenliğe alabilirim? E postamı veya neyde yazılım olabilir. Bir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    22,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Şifreyi değiştir de hemen. Ve kolay olmayacak ve seninle alakalı bir şeyler içermeyecek bir şifre oluştur. Bazen oluyor böyle. E-postalarınızı girdiğiniz sitelere dikkat edin.
Yaklaşık 1 sene önce Canva yüzünden patlamıştı benimki de :/

Şifreyi değiştir de hemen. Ve kolay olmayacak ve seninle alakalı bir şeyler içermeyecek bir şifre oluştur. Bazen oluyor böyle. E-postalarınızı girdiğiniz sitelere dikkat edin.
Yaklaşık 1 sene önce Canva yüzünden patlamıştı benimki de :/
anladım geri alabilmişmiydin e postanı ben daha dün hiç bulamıcakları bir şifre yapmıştım işe yaramadı galiba bir daha değiştireyim şifremi
2 aşamalı doğrulamayı açın.

Ayrıca:

bu attın link nedir acaba

Arkadaşın dediği gibi 2 aşamalı doğrulamayı aktif edin. Böylece uğraşmayı keserler sizinle.
anladım geri alabilmişmiydin e postanı ben daha dün hiç bulamıcakları bir şifre yapmıştım işe yaramadı galiba bir daha değiştireyim şifremi

bu attın link nedir acaba
Evet geri alabildim, çift aşamalı doğrulama olduğu için.

Arkadaşın dediği gibi 2 aşamalı doğrulamayı aktif edin. Böylece uğraşmayı keserler sizinle.

Evet geri alabildim, çift aşamalı doğrulama olduğu için.

2 aşamalı doğrulamayı yaptım ben dün ama tam yapabildim bilmiyorum kontrol edeceğim ve yardımcı olduğunuz için teşekkürlerimi iletirim.
@Furkan78 attığım link e-posta adresinizin ihlal edilip edilmediğini kontrol etmek için.

Tamam teşekkür ederim.
@Furkan78 attığım link e-posta adresinizin ihlal edilip edilmediğini kontrol etmek için.

Bir de bir şey daha sorabilir miyim benim YouTube hesabım ile instagramıda hacklediler gönderi attılar görür görmez gönderileri silip şifremi değiştirdim tekrar erişirler mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı