E-postadan gelen video güvenli midir?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Dostlarım arkadaşım video atmıştı fakat yine de aklıma takıldı. Bu gerçekten de güvenli mi diye size sormak istedim. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum, iyi forumlar.

image_2021-11-24_132004.png

Anlamadım dostum. Sorduğum şey e-postadan gelen dosyaları tarayan Avast'ın güvenlik derecesi.

Hocam gelen maili, uzantısını, adını daha birçok belirleyici öğeyi sansürleyip sadece Avast'ı atmışsınız. Buradan sonuca varmak mümkün değil. Avast temiz demiş ama yüzlerce virüs Avast'tan temiz diye geçebilir. Diğer bilgileri de ihtiyacımız var sorunuza cevap verebilmek için.

Adamı ne kadar tanıdığına bağlı yani öyle bir insana biraz olsa da benziyorsa açma yani bence mailden gelen virüstotal taratsanda bi .. çıkabilir yani :D

Hocam gelen maili, uzantısını, adını daha birçok belirleyici öğeyi sansürleyip sadece Avast'ı atmışsınız. Buradan sonuca varmak mümkün değil. Avast temiz demiş ama yüzlerce virüs Avast'tan temiz diye geçebilir. Diğer bilgileri de ihtiyacımız var sorunuza cevap verebilmek için.

Yani hocam benim sorum buydu zaten neyin tribini atıyorsun anlamadım.öğrenmek istediğim şey Avast'ın güvenlik derecesiydi zaten.

Yani hocam benim sorum buydu zaten neyin tribini atıyorsun anlamadım.öğrenmek istediğim şey Avast'ın güvenlik derecesiydi zaten.
Öğrenmek istediğiniz şey Avast'ın günvelik derecesi ise başlığı öyle atsaydınız. Siz E-postadan gelen video güvenli mi diye sormuşsunuz, arkadaşta düzgün bir şekilde açıklama yapmış.

Öğrenmek istediğiniz şey Avast'ın günvelik derecesi ise başlığı öyle atsaydınız. Siz e-postadan gelen video güvenli mi diye sormuşsunuz, arkadaşta düzgün bir şekilde açıklama yapmış.

Yani evet başlığı yanlış yazmışım fakat fotoğrafta bu diye belirttiğim kısım Avast dostum burada drama yaratmaya gerek yok altı üstü bir soru sordum sadece.

Yani evet başlığı yanlış yazmışım fakat fotoğrafta bu diye belirttiğim kısım Avast dostum burada drama yaratmaya gerek yok altı üstü bir soru sordum sadece.
Trip mi atmışım? :) Peki. Direkt sorunuza cevap vereyim. Orada gördüğünüz Avast ibaresi güvenilir değil. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız gelen mail ile ilgili daha fazla detay paylaşmalısınız.

Geri
Yukarı