E-postaya girmeye çalışınca olağan dışı etkinlik hatası

Doğru ama şimdi ben e-posta adresimi o siteye girdim ve üstüne şifresini girdim. Gerçek google'ın gönderdiği şey olsa bile, telefon numarasını yazarsam belki o site görür numarayı.
Benim demek istediğim de bu işte.
Her ihtimale karşı bir benimkini deneyin hocam.

Bence onunla bir alakası yok. Çünkü sonuçta google diyor telefon numarasını gir, olağandışı bir etkinlik algıladık. Deneyeceğim ama bence alakası yok.
Hocam virüs bulaşmış olma ihtimaline karşı dedim ben. Mesela regedit verilerini değiştiren virüsler var. Bende oldu mesela.

Hocam virüs bulaşmış olma ihtimaline karşı dedim ben. Mesela regedit verilerini değiştiren virüsler var. Bende oldu mesela.
Hocam olmadı yine aynı hatayı verdi. Virüs bulaşmış olabilir. Ama ben bu sitedeyken hem eset hem kaspersky vardı. Üstüne chrome da AdGuard Ve Kaspersky Protection eklentisi vardı. Virüs bulaşması çok düşük bir ihtimal ama nedense bir korkmadım değil. Bu arada eset ile kayıt defteri (regedit) tarattım ve temiz çıktı. İşletim belleği sürücü önyükleme kesimleri gibi yerleride tarattım temiz çıktı.

Hocam olmadı yine aynı hatayı verdi. Virüs bulaşmış olabilir. Ama ben bu sitedeyken hem eset hem kaspersky vardı. Üstüne chrome da AdGuard Ve Kaspersky Protection eklentisi vardı. Virüs bulaşması çok düşük bir ihtimal ama nedense bir korkmadım değil. Bu arada eset ile kayıt defteri (regedit) tarattım ve temiz çıktı. İşletim belleği sürücü önyükleme kesimleri gibi yerleride tarattım temiz çıktı.
Hocam oraya telefon numaranızı girdiğinizde bir ihtimal o siteye telefon numaranızı gönderebilir. Benim demek istediğim yeni kullanıcı oluşturun, oradan girmeyi deneyin.

Hocam oraya telefon numaranızı girdiğinizde bir ihtimal o siteye telefon numaranızı gönderebilir. Benim demek istediğim yeni kullanıcı oluşturun, oradan girmeyi deneyin.
Yaptım işte hocam onu. Yeni kullanıcı oluşturdum bilgisayar ayarlarını değiştire girerek. O kullanıcıdan girdim ve aynı hatayı verdi.
Ya hocam bence uğraşmayalım. Bir Kaspersky ile tam tarama yapayım içim rahat etsin. Bilgisayar kötü olduğu için uzun sürüyor ama yapacak bir şey yok. Garantiye almak istiyorum. Eğer bilgisayar temizse e-posta ile daha uğraşmak istemiyorum. Bomboş bir e-posta adresi zaten.

Geri
Yukarı