E-sigarayı kargo şirketi alır mı?

Tuna5512

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben İstanbul'dan Kırklareli'ne bir puff yollamam gerek arkadaşıma 5 adet. Ben bunları paketlesem bilgisayar eşyası desem veya farklı bir şey kontrol ederler mi veya alırlar mı puff yani e-sigara yollayabileceğim bir kargo şirketi var mıdır?

Sağlam paketleme yap kontrol etmezler. Hatta istersen içinde Kur'an var de kutunun üzerine de öyle yaz, belki yazıyı görüp de kutuyu gelişigüzel fırlatmazlar.

Kargo içeriği hiç bir şekilde açılmaz sadece barkod yoksa veya düşmüş ise içinde fatura vb. bir şey olması ve müşteriye ulaşılabilmesi adına açılır herhangi bir zarar vermeden aynı şekilde paketlenir ve alıcıya ulaştırılır.

Sağlam paketleme yap kontrol etmezler. Hatta istersen içinde kur'an var de kutunun üzerine de öyle yaz, belki yazıyı görüp de kutuyu gelişigüzel fırlatmazlar.

Hangi kargo firması daha iyi yani bakmaz kutuya ona göre yollayacağım.
Yoksa hiç risk alıp yollamam.

Kargo içeriği hiçbir şekilde açılmaz sadece barkod yoksa veya düşmüş ise içinde fatura vb. bir şey olması ve müşteriye ulaşılabilmesi adına açılır herhangi bir zarar vermeden aynı şekilde paketlenir ve alıcıya ulaştırılır.

Ben e sigara yollayacağım normalde gönderilmesi yasal değil sorun burada sıkıntı çıkmaz umarım.

Hangi kargo firması daha iyi yani bakmaz kutuya ona göre yollayacağım.
Yoksa hiç risk alıp yollamam.

Ben e sigara yollayacağım normalde gönderilmesi yasal değil sorun burada sıkıntı çıkmaz umarım.

Sorun olacağını sanmıyorum. Paketleme işlemini düzgünce yaparsanız sorunsuz alıcıya ulaşır gönderiniz. Size kalmış herhangi bir kargo şirketi önermek ne kadar sağlıklı olur bilemeyiz. Bir sorun yaşarsanız "sen önermiştin" demenizi kesinlikle istemediğimden o kısmı size bırakıyoruz. :)

Kargolarınız hukuki bir durum olmadığı sürece açılmaz. Sadece üzerlerine kontrol için barkod yapıştırılır. Sağlam sarmalayın, kırılabilir.

Sizce hangi kargo firmasından yollayayım.

Sorun olacağını sanmıyorum. Paketleme işlemini düzgünce yaparsanız sorunsuz alıcıya ulaşır gönderiniz. Size kalmış herhangi bir kargo şirketi önermek ne kadar sağlıklı olur bilemeyiz. Bir sorun yaşarsanız "sen önermiştin" demenizi kesinlikle istemediğimden o kısmı size bırakıyoruz. :)

Anladım teşekkürler.

Sizce hangi kargo firmasından yollayayım.
Bütçenize göre değişir, her birisi ağırlık ve mesafeye göre farklı bütçe belirtecektir. Ancak kesinlikle PTT önermem. Aynı zamanda UPS'de çok geç gönderiyor diye biliyorum. ARAS, Yurtiçi veya Sürat önerim olacaktırç

Bütçenize göre değişir, her birisi ağırlık ve mesafeye göre farklı bütçe belirtecektir. Ancak kesinlikle PTT önermem. Aynı zamanda UPS'de çok geç gönderiyor diye biliyorum. Aras, yurt içi veya sürat önerim olacaktırç.

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı