E-spor başvuru formuna yanlış doğum tarihi yazarsam ne olur?

pRx1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, supradyn academy bir e-spor başvuru formu oluşturmuş. Profesyonel koçlardan taktik falan alacakmışız. Ben 2006 doğumluyum ama forumda minimum 2003 doğum yılı var. Sizce 2003 yazsam bir şey olur mu?

Merhaba arkadaşlar, supradyn academy bir e-spor başvuru formu oluşturmuş. Profesyonel koçlardan taktik falan alacakmışız. Ben 2006 doğumluyum ama forumda minimum 2003 doğum yılı var. Sizce 2003 yazsam bir şey olur mu?
Sizi gönderirler gibime geliyor. Sonuçta neyse o.

Kimlik numarası isteyeceklerdir. 2006 doğumlu olduğunu öğrenirler, başvurun reddedilir. E-spor için 18 yaş veya üstü olmak şart.

Dostum eSpor için minimum yaş 18 zaten hiçbir şartta katılamazsın legal olarak. Sadece kafe turnuvalarına vs kendi arkadaşlarınla katılabilirsin.

E-spor da yaş sınırı yok diye biliyorum.
CS:GO MouseSports'un efsane ismi "frozen" 16 yaşında mi ne başlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı