E-Spor için hangi oyun tercih edilmeli?

Herkes CS veya Valorant yazdı hangisini seçsem bilemiyorum CS mi valorantmı.
Valorant oyununu takip etmiyorum fakat biliyorum. Türkiye turnuvaları bol bol yapılıyor mu? Bana kalırsa kendini gösterebilmenin en iyi yolu turnuvalardır. CS:GO da Türkiye turnuvaları senede 1-2 sefer oluyor. Bu da şansını epey bir düşürüyor.

Bana sorarsan herkesin dediğinin aksine CS:GO unutulmaz bir oyundur.Valorant yeni nesil bir oyun olduğu için her şey olabilir oyun hataları(buglar) ve ne yazık ki oyunun büyük bir kesimi küçük çocuklar.Dedim bir bakayım nasıl bir oyun bana kalırsa kanser direk sildim.Tamam,ona bir itirazım yok ama durup dururken önüne gelene küfür sallamaları gerçekten çok sinir bozucu bir şey.Kısacası CS:GO her türlü iyidir.Ne kadar da Ruslar ve hileler de olsa...
Ama Valorant yeni nesil bir oyun olduğu için daha kolay takım bulup tanınabilirsin kısacası şansı daha büyük.

Son düzenleme:
E-Spor için hangi oyun tercih edilmelidir? Diye soruyor ise zaten gelişmiştir. Bu arada tanınması için FPL-C'ye girmesi bile yeterli olur.
Arkadaş kendisinin de bana katılığını belirtmiş. Demek ki biraz daha gelişmesi gereken noktalar var. Sen standart tek başına gelişiminle, e sporcularla aynı düzeyde oynayamazsın. Onların kulüp içerisinde aldıkları bilgi ve taktikler, seninkiyle eş değer olmaz.

Arkadaş kendisinin de bana katılığını belirtmiş. Demek ki biraz daha gelişmesi gereken noktalar var. Sen standart tek başına gelişiminle, e sporcularla aynı düzeyde oynayamazsın. Onların kulüp içerisinde aldıkları bilgi ve taktikler, seninkiyle eş değer olmaz.

Csye bayılıyorum am Valorant'da daha kolay gelişirmişim aimim harika her oyuna uyum sağlayabiliyorum ama csmi valomu blemiyorum.

Cs de bir sürü rakibin olur ama Valorant daha yeni çıktığı için çok çabalarsan yeni başlayanlardan olduğun için çok kolay fark atarsın ama dediğim gibi şimdiden Allah sabır versin malum küçük çocuklar🤬🤬...

Geri
Yukarı