E-Spor için Valorant mı CS:GO mu?

Joel1

Hectopat
Ben bu iki oyundan birini sürekli oynayıp eğer ileride olursa e-spor kasmak isterim.
Valorant'ta biraz kötü oynuyorum ama oyun mantığı ve mekaniğine hakimim oyun zekası var. Rankım gümüş 3.
CS:GO'da ise iyiyim. Karşımda sağlam veya kötü takım gelse de gelmese de her zaman vururum ve bana bayağı kolay geliyor oyun ama rankım Silver 2 / üstçavuş 15 (rank düşük, kötü geliyor ama bazen gerçekten sağlam oynayanlar geliyor ama yine de iyiyim.).
Amacım e-spor kasmak değil. İkisinden birini sağlam oynayacagım, belki ileride olurum mantığı.
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha hızlı yükselmek istiyorsan bence Valorant fakat daha bilindik bir e sporcu olmak istiyorsan CS:GO
Edit: CS:GO daha zor valoranta göre.

CS:GO pratik gerektiren bir oyun.

Valorant ezber gerektiren bir oyun.

CS:GO ilerde gelişme yapmazsa e-spor aşırı ilerlemez bilinen takımlar devam eder.

Valorant daha çok yeni e-spor dünyasını büyük bir imza bırakabilir ama bence CS:GO böyle bir durumun arkasında asla kalmaz :)

Zaten esporcu olabilmen ve takımların seni alması için kendini bayağı yüksek rütbelerde göstermen lazım. Global Elite veya radiant olup sıralamada yükselmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı