E-Spor Oyuncusu olmak

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben E-spor oyuncusu olmak istiyorum. Bu işin zor olduğunu biliyorum. En azından şansımı denemek istiyorum belki yeteneğim vardır da olurum. Birkaç sorum olacak yalnız.

1. E-spor oyuncusu olmak için başvuru mu yapıyoruz ? Yoksa oynadığımız oyunlardaki ranked maçlardan bizi mi keşfediyorlar ?
  2. İlk başlarda antrenman yapmak için 50 MBİT internet ve 2000 TL civarında bir sistem yeterli midir ?
  3. LOL oynamayı seviyorum ve her gün kendimi geliştiriyorum fakat en iyi oynadığım oyun FIFA. FIFA'nın online turnuvaları var mı ?

League Of Legends de eğer profosyonel arenaya çıkmak istiyorsanız EUW serverinde oynayıp orda en az elmas 1 ligine gelip keşfedilmeyi bekleyeceksiniz TR serverinde olup da takımlardan teklif alan görmedim. En azından biraz bildiklerim bunlar.

League Of Legends de eğer profosyonel arenaya çıkmak istiyorsanız EUW serverinde oynayıp orda en az elmas 1 ligine gelip keşfedilmeyi bekleyeceksiniz TR serverinde olup da takımlardan teklif alan görmedim. En azından biraz bildiklerim bunlar.

EUW serverinde keşfedilirsem Türkiye'de oynayabilir miyim ?

Herhalde söylemek istediği EUW serverinde keşfedilirsem Türkiye'de E-sporcu olabilir miyimdi.
Eğer onu kastettiyse takımların çağırma ihtimaline bağlı TR takımları çağırmayadabilir. Fakat profosyonel arenada başarı göstermek için ciddi bir çaba sarf edilmesi gerek saatlerce antrenman lazım ki Türkiye'deki profosyonel oyuncuların oyuncu evleri var orda yatıp kalkarlar ayrıca hergün düzenli antrenman yaparlar bireysel ve takım olarak. Birde LOL ün forum sayfasında işte en az elmas 1 adam arıyoruz VS. diyolar takım kurmak için falan fakat o şekilde başarılı olan oldu mu hiç görmedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı