E-Sporcular ekran yırtılması yaşıyor mu?

Kaira1

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, hocam. Hep merak ettiğim bir şey vardı ve sormak istedim. E-sporcular yayıncılar vs. ekran yırtılması ile mi oynuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
FreeSync veya G-Sync ile bu problemi herkes çözebilir. Veyahut FPS sınırlandırmasını monitörün Hz değeri ile sınırlandırırsan sorun ortadan kalkar.

çok garip ama bazı yayıncılar herhangi bir sync kullanmadan yırtılmasız oynayabiliyorlar. Soruyorum gsync freesync kullanıyor musun diye, o ne diyor
FreeSync veya G-Sync ile bu problemi herkes çözebilir. Veyahut FPS sınırlandırmasını monitörün Hz değeri ile sınırlandırırsan sorun ortadan kalkar.
maalesef fps i hz e sabitlemek bir çözüm değil

çok garip ama bazı yayıncılar herhangi bir sync kullanmadan yırtılmasız oynayabiliyorlar. Soruyorum gsync freesync kullanıyor musun diye, o ne diyor

maalesef fps i hz e sabitlemek bir çözüm değil
Parayı basıp her şeyin en iyisini almıştır adam. Geçen ben YouTube'da PC'sini tanıtan birisinin Anakart kutusuna ''İşlemci kutusu'' dediğini duydum. Kısacası FreeSync veya G-Sync kullanıyordur ama farkında değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakasız olacak fakat gsync kullanmadığım zaman oluşan ms değeri gsync kullandığımla oluşanla aynı. Gsync input lag yapmıyor mu?
Mesela wtcn, rip gibi yayıncılar ekran yırtılması ile mi oynuyorlar, yoksa sadece yayında oluşan bir sorun mu diye hep merak etmişimdir

Geri
Yukarı