E-Tab 4 uygulamaları etkinleştirirken MDM hatası

Furkan Koç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Fatih projesinin kapsamında dağıtılan E-Tab 4 tablet bilgisayarı 3 aydır kullanmıyordum. Dün açtığımda ise uygulamalarının çoğu etkinleştirme istiyordu. Etkinleştir butonuna tıkladığımda ise MDM Hatası alıyorum. Bazı forumlarda Root tavsiye ediliyor fakat çoğu kişi sorun yaşamış Root sırasında bende bu yüzden Roota başvurmak istemiyorum. Technopat ailesine yeni katıldım yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Etkinleştir butonuna bastığımda Bu İşlem MDM Tarafından Durdurulmuştur yazıyor.
Kardeşim aynı sorun genel çünkü MDM uzaktan bağlantı birimi gibi bişey bunun tek kesin çözümü tabi ki de root atmak ama garantiden çıkar dersen sürekli etkinleştirmeni tavsiye ederim ki aynı problem bizde var mesela bizim durum daha iyi çünkü ögretmenlerin tabletleri daha kısıtlamalı mesela uçak modu yok wifi hiç kapanmıyor galiba ve daha bir sürü şey mesela yarın bir öğretmenimizin tabletini root atacağız

Bizim tablette aynı şekilde wifi kapanmıyor uçak modu yok bide kardeşim bu adamlar benim internet geçmişime falan erişebilirler mi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı